Oriflame

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sieszter, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Frissítő hatású, bőrkisimító és bőrpuhító lábkrém. Gyorsan a bőrbe szívódik, formulája nem zsírosodik. Természetes eukaliptusz-olajat és shea-vajat tartalmaz, amelyek frissítik, táplálják és rugalmasabbá teszik a lábbőrt, egész nap.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jane79

2020. december 6.

Szinte mindig Oriflame lábkrémet veszek, tetszik, hogy időről időre új illattal bővül a kínálat. Akciósan vásárolom általában. Elégedett voltam ezzel a krémmel, bár az illata miatt én szívesebben használtam télen. Hidratál , teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

Nesh

2019. augusztus 5.

Egy régi, lanolinos popsikenőcsre emlékeztet az illata. Egy több hónapos keloidos heg felpuhítására nagyon bevált az alkaromon. A lábamon viszont még nem próbáltam. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

bendi13

2018. március 25.

Sajnos nekem túl zsíros, így csak nagyon-nagyon ritkán tudom használni. Alapvetően az illatával meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Pam

2018. február 24.

Sokkal jobb az illata, mint vártam, jól beszívódik, kellemes érzést hagy maga után. Akciós volt, nagyon megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

sieszter

2017. június 29.

Jól puhít meg minden, de én friss eukaliptuszos illatot reméltem tőle, erre ez tömény szappanszagú. Ergo nem frissít. Ezért 3 pont. Akciósan 800 HUF volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Myristic Acid, Citronellol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0