Oriflame

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2016. március 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Érzékien matt hatást és tökéletes fedést nyújtó, krémes formulájú ajakrúzs divatos, merész árnyalatokban. Értékes argánolajat tartalmaz, komfortos viseletet és akár egész napos hatást biztosít1). 12-es fényvédő faktora védi az ajak bőrét a korai bőröregedéstől.

Ár: 1000.- Ft , Eladó: danyadi77
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, XX., fizetés: személyes átvétel
Virag0820

2019. október 1.

A Pink Touch árnyalatból már a másodikat használom el. Nagyon szépen fed, tartós, valóban matt hatású. Nem kelt zsíros érzetet, nem szárítja a számat, mint sok más matt rúzs. Sőt, mivel argán olaj van benne, még ápolja az ajkaimat. Abszolút kedvenc

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

karaibrahimgil

2018. szeptember 5.

Orange Coral és Forever Red árnyalatokban van meg. Gyönyörű színek, szép csomagolásban. Egyáltalán nem kelt zsíros érzetet, sőt a vörös árnyalata kissé szárít, bár nem annyira, mint a Chanel Allure szintén matt rúzsa. Az Orange Coral azonban abszolút favorit mostanában, árban, színben, érzetre egyaránt veri a fent említett luxus társát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Yumechan

2018. június 30.

A perfect peach árnyalat ugyan nem vált be, mert ezek az élénk színek nem állnak jól nekem, de aztán megvettem a creamy nude árnyalatát, és nagyon szeretem viselni. Krémes, nem szárít, TÉNYLEG van színe, kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

danyadi77

2018. március 11.

A Pink Touch van meg. Szép, natúr rózsaszín, szerencsére talán inkább hideg árnyalatú. Szépen fed, krémes, kellemes viselni, egész tartós is. Csomagolása gyönyörű, fém tokban van. Szerintem a szaga -mert ez az-borzasztó, de ezt még el lehetne viselni, viszont engem sajnos szárít, mint általában a matt rúzsok. 1-1 napra bevethető, de rendszeres használatra nem merem, mert cafatokban jön le a bőr a számról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

laurora

2018. március 2.

Gyönyörű a csomagolása, így már a polcon is szép látvány. Nagyon szép, intenzív színei vannak. Sajnos elég nehéz számomra felvinni, erőteljesebben rá kell nyomnom az ajkaimra és könnyen darabossá válik. A tartóssága elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Stim

2017. október 18.

Szép a csomagolása, az illata nagymamám régi rúzsaira emlékeztet, kellemes. Az orange coral árnyalatot rendeltem meg, ami a katalógusban teljesen más színű, élőben sokkal narancsosabb. Az állaga tényleg kicsit zsíros érzetű. Tartóssága elmegy, de sajnos ez is darabos lesz a szájon egy idő után, ami nem túl szép látvány. Esetleg akciósan megéri, teljes ára szerintem túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

WAME123

2017. szeptember 9.

Nekem is az Orange Coral árnyalat van, gyönyörű vibráló nyári színe van. Szép, matt hatása van, könnyű vele dolgozni. A tartóssága megfelel. Nyári sminkem gyakori kiegészítője ez a rúzs. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

jegesmedve

2017. április 25.

Az orange coral árnyalatot használom. Sokkal szebb, mint a katalógusban! a tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

lenizsu

2017. március 15.

Az elmúlt napokban csak ezt a terméket használtam a nappali sminkem kiegészítőjeként. Az ajkaimat nem szárította. Tartóssága átlagos. A színe csodaszép és természetes hatást kelt. A Pink Touch árnyalat van meg nekem, de biztosan veszek még más színeket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

fancsiga

2017. január 27.

Dusky Rose árnyalat van meg nekem. Valódi színe sokkal rózsaszínesebb, mint a katalógusban a képen látszik, de így is elégedett vagyok vele. Csak a katalógus nem igazán színhű.
Nagyon könnyen felvihető az ajkakra, akár ecset nélkül is. A csomagolása nagyon megnyerő. Az illata isteni. Matt hatású valóban, de egy kis púderrel igazán tökéletessé lehet tenni. Tartóssággal sem volt gond. Nekem egyáltalán nem szárította ki az ajkaimat, felkenve teljesen krémes érzetet ad nekem.
Nagyon szeretem. Most a többi árnyalatból rendeltem mintákat, biztos hogy amelyik szín megtetszik, megveszem a normál kiszerelését is! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isohexadecane, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Paraffin, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rhus Verniciflua Peel Wax
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 45410, CI 77491, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77492, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Színezék. Piros.