Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egyedülálló, többfunkciós szempillaspirál. Optikailag hosszabbítja, dúsítja, íveli, szétválasztja és formázza a pillákat. Hatását egész nap megőrzi. Luxus, selymes formulája könnyen felvihető a pillákra. Provitaminban gazdag Smoothening Blend-összetevője egészségesebbé teszi a szempillákat. Applikátora egyenletes felvitelt tesz lehetővé, a legkisebb pillákon is.

Bettiful

2019. október 21.

Már többször újravettem, szuper a keféje és az állaga is. Nem ragadnak össze a pillák, szépen szétválasztja őket a kefe. Egész nap tart, ugyanolyan a nap végén is, mint reggel amikor felkenem. Akciósan szoktam venni, de úgy gondolom a normál árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Coffee123

2019. július 27.

Eddigi legjobb spirálom, napi szinten használom. Nem csíp, nem irritál, nem kenődik el, könnyen eltávolítható és nagyon szép elválasztott pillákat csinál. A keféjét kifejezetten szeretem. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Doryca007

2019. május 2.

Ez az eddigi legjobb spiralom, egyenesen imadom! Nagyon szepen hosszabbitja a pillaim, onmagaban is muszempilla hatas erheto el vele, az alapozojaval egyutt pedig dusabb a hatas. Egesz nap, illetve buli alatt tart. Ujravevos ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

ironkinga

2019. április 3.

Ez AZ A SZEMPILLASPIRÁL, amiről mindenki álmodik. És egyáltalán nem túlzás. Rengeteg pénzt elköltöttem, mire megtaláltam ŐT! Komolyan! Vettem ennél sokkal drágábbakat is, drogériásat, innen onnan ajánlottakat, de mindnek egy volt a baja - még akkor is, ha csodás volt a felvitel, vagy tökéletes a kefe kialakítás - hogy lehullott, potyogott a nap végére. A végén már vagy egyszerre 10 szempillaspirálom volt otthon, egyik sem jó teszem hozzá. Aztán szembe jött velem az Oriflame újság, mondom ha már alapból mindennel próbálkozom ezt sem hagyom ki. Hát életem döntése volt. Egyáltalán nem hullik le!!! Hihehetlen! 12 órát, vagy annál több időt is simán kibír korrigálás, újra festés nélkül! Nekem ez 10*, csak annyit nem lehet adni! :D
Remélem másnak is ennyire bejön majd, mint nekem! Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Remélem másnak is ennyire bejön majd, mint nekem! Abszolút ajánlom!

danyadi77

2019. március 29.

Régen nagyon sok Giordani spirált használtam, de valahogy leszoktam róla, talán változott a formula. Nemrég újra vettem az "alapozójával" együtt, és ismét nagyon szeretem. Szép fekete a színe, jó az állaga, könnyen kezelhető, talán mintha egy kis fénye is lenne a festéknek, és a keféjét is szeretem. Nem az a giga műszempillahatás, de nekem ez jobban tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Kisangyalcsillag

2019. február 8.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, olcsót, dragát, míg egyszer a mit veszíthetek elvén megrendeltem ezt. És nagyon kellemesen csalódtam, mert egy igazán jó minőségű, csodás pillákat eredményező spirál tulajdonosa lettem. Azóta is mindig újra veszem és teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

SzLili17

2018. február 18.

Ez A SZEMPILLASPIRÁL!!!!!! Gyönyörűen dúsít, hosszít, szétválaszt! Nem potyog, nem kenődik, hosszan tart! Egy rétegben mindennapi szempillákat csinál, kettőben már igazi műszempillahatás bulikra. Egy ideig nem tudtunk rendelni, így a drogériásokkal próbálkoztam, de az összes elbújhat mellette. Kb. 10x vettem már én is újra meg az anyukám is. Ára borsos, de sokszor akciós, akkor érdemes betárazni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

AnnamariaUrban

2017. április 9.

Fantasztikusan szép szempillákat varázsol :-) Új kedvenc lett. A keféjében az tetszik, hogy pontosan annyi festéket visz fel, amennyi szükséges, és nem ragasztja össze a pillákat. Göndör és hosszú lett a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

szofiaa

2017. február 6.

Nagyon szeretem a Giordani szempillaspirálokat, ennek a keféjével nem voltam teljes mértékben megelégedve, ezért 1 csillagot levonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.