Oriflame

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

csibe0704

2014. december 16.

Szeretem a viràgos illatàt. Különlegesnek èrzi magàt tőle az ember. ;) Könnyen kenhető, nem zsìros, hamar beszívòdik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

katuc77

2014. november 18.

Nagyon finom illatú, kellemes érzés használni, bár az én szárazabb bőrömre nem igazán volt jó. A hozzá tartozó parfüm illatát is nagyon szeretem. Igazából az illata az, ami miatt használtam, de másodszor már nem vásároltam belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

CocoSunrise

2012. július 29.

Megvan ez a testápoló, finom az illata, kellemes és elég tartós. Végül anyukám ellopta tőlem... nem bánom nagyon, mert nem illenek hozzám az ilyen virágos, elegáns illatok. Jól hidratál és nem drága mert gyakran akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Hidratálók: Butylene Glycol

Színezék. Lilás piros.