Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

A napi használatra is alkalmas balzsam lággyá és táplálttá teszi a hajat, csökkenti a károsodását. Argánolaj-tartalma extra ápolást nyújt a száraz, töredezett, igénybe vett hajnak.

Kiszerelés: 200 ml

dorina0717

2015. november 11.

Amióta megjelent az oriflame-ben azóta ezzel mosok hajat illetve használom hozzá a balzsamot és a hajvégápoló olajat is. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. (sampon 2x, balzsi 1x, vizes hajra pedig az olaj). Festett szőke a hajam, ezzel a termékkel nem törik, könnyen kifésülhető, sima, selymes tapintású. A balzsamot hosszan kell kimosni a hajból, vagy különben zsíros hatást kelthet szárazon 1-2 nap után.(addig mossuk, amíg a sikamlós érzés elmúlik). KÉRDÉS/TIPP: Az előttem szóloktól pedig megkérdezném, hogy a sampon és a balzsamot is használták? Mert bármilyen termékről van szó, akár drágább, nevesebb márka esetén, a sampont és a balzsamot is használni kell, hiszen úgy fejtik ki az elvárt hatást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Nikozia

2015. május 27.

Egyszerűen rossz. Mintha semmit se csinálna a hajjal, nem puhítja, selymesíti. Szerintem teljes pénzkidobás kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

trisztan

2015. március 28.

Egy fokkal jobb, mint a samponja, de ez is csak közepes kategória, még pont megüti a ha már megvettem elhasználom kategóriát.
Az állaga hasonlít egy sűrűbb testápoló tejhez, az az érzésem volt, hogy inkább csak kenegetem a hajamon, és nehezen tudtam kimosni. Könnyebben ment a kifésülés, de meg sem közelítette azt, amit elvártam volna. Száradás után egy kis szálkásodást érzek a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.