Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Gazdag, intenzíven tápláló hajápoló kezelés, amely erősebbé, selymessé és egészségesebbé teszi a haj megjelenését, akár 2 percen belül. Csökkenti a hajtöredezettség mértékét, megkönnyíti a fésülést és védi a hajszálakat a további károsodástól.

Kiszerelés: 200 ml

jane79

2019. május 10.

Egy tégellyel már elhasználtam és betáraztam a másodikat. Nagyon finom illata van, a hajamon is érződik, és finom puha lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Lilluska

2018. március 24.

Az én szőkített végű hajammal csodát tesz minden alkalommal. Végre nem horror story a fésülködés sem. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Katsura

2017. május 7.

Nagyon jó. :D Árleszállítások szereztem be, azt kell mondanom nem túlzás azt mondanom, hogy egy áldás. A végeredmény selymes, kellemes érzetű haj. Az enyém mindig össze vissza állt régen, sprőd volt meg töredezett. Ez és olaj használata kincs. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Enne

2017. február 22.

Jól teljesít! Igaz, hogy még csak egyszer próbáltam ki, és úgy nem szeretek véleményt mondani, de az első benyomásomat nagyon szerettem volna megosztani! Mindenképp jövök update-elni, mert nálam a hajbalzsamok, maszkok és egyebek kritikus pontját képviselik a hajápolásnak, mivel göndör hajam van, amit még festetek is. Szóval kell magyarázni?! :) Az illata engem is elsőre fejbevágott, egyszerűen semmihez sem fogható, varázslatos illat. Kb. 2 percig hagytam fent, és kiöblítés után is megmaradt a selymes tapintás, szárítás után pedig nem olyan borzas a végeredmény, hanem szép, finom loknikba rendeződik a hajam. 5 csillagot kap tőlem az első fordulóban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Lorelloo

2016. május 22.

Én a leírással ellentétben 2 óráig hagyom a hajamon törölközőbe csavarva. Nagyon sokat segített! Nekem bevált szépen hidratálja a hajat és segít a töredezett végeket minimálisra csökkenteni. Az egyetlen hátránya hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Timi12

2016. február 20.

Csodát nem művelt a hajammal. Az illata nagyon jó, de elég gyorsan elfogyott...Akciósan megéri, de nem újravevős...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Masnislány

2015. december 11.

Az illata csodás.
De számomra nem valami csodaszer.
Negatívumot nem tudok felhozni, de nem is érzem azt az iszonyat selymességet sem.
Annyi talán, hogy egy kicsit könnyebben tudom kifésülni a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Az illata csodás.
De számomra nem valami csodaszer.
Annyi talán, hogy egy kicsit könnyebben tudom kifésülni a hajam.

katuc77

2014. november 18.

Nagyon jó illatú, krémes állagú, könnyen eloszlatható a hajamon. Pár percig hagyom hatni, majd leöblítem. Használata után selymesebb, szebb csillogású a hajam. Másodszor is megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

vivuss87

2014. április 15.

Nagyon pozitívan csalódtam ebben a kis hajpakolásban:) Először is az illata nagyon nagyon finom, nem is tudom semmihez sem hasonlítani. Az állaga sűrű, krémes, könnyű eloszlatni a hajon. 2-3 percet hagyom fenn.A szőkített, hosszú hajam egészen jól beszívja, nem csak a felszínen munkálkodik :) nem csodaszer, de kategóriájában magasan veri a hozzá hasonlókat. Lehet, hogy újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3