Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tlanka, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Gazdag, tápláló kezelés, amely intenzív ápolást nyújt, regenerálja és megújítja a haj felszínét, ellenállóbbá teszi a hajat percek alatt. Erősíti, hidratálja és selymessé teszi a hajat a tövektől a végekig.

Suwun

2017. augusztus 5.

A márka termékein belül egy drágább kategóriába tartozik ez a hajpakolás, amikor pedig épp akciós volt, akkor le is csaptam rá. És háááát...
A tégelyét nagyon szeretem a formája miatt. Praktikusnak egyáltalán nem az egy egyszerű tubushoz képest, de megtartottam, miután kiürült, hogy a szilárd balzsamomat tartsam benne. Száraz, töredezett hajvégeim vannak, a rengeteg balzsam, hajpakolás, hajmaszk segít elviselhetővé és élővé varázsolni azt. A hajamat amúgy puhává tette, éreztem a hatását, ellenben a szagáról egy kórházra asszociálok, nehezen bírtam. Akciósan megéri, amikor mondjuk féláron van a katalógusban, másképp nem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nolee

2017. június 29.

Borzasztóan puhává és selymessé teszi a kiszáradt hajat, eléggé megviselt állapotba került a hajam, miután háromszor is le lett radírozva egymás után, azonban nagyon jól helyrehozta. Természetesen az eltöredezett hajvégeken egyik termék sem fog segíteni, csak az olló, viszont napokig illatos, fényes és puha a hajam tőle. Ár-érték arányban is nagyon jó, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

gcintia

2017. június 15.

Nekem nagyon toredezett a hajvegem es ez vele kb semmit nm csinalt. Igen jo az illata meg puha lesz tole a hajam kb 3 napig de csak a hajam vegere lehetett belole tenni mert ha a hajtoveimre is tettem belole 2 nap mulva tiszta zsir lett. Nem eri meg az arat en akciosan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Mjölnira

2017. április 26.

a hajam vége nagyon száraz és töredezett, ami miatt gyakran már fakónak is találtam. Korábban egy Kallos hajpakolással próbálkoztam, nagy kiszerelés nevetségesen alacsony áron, emiatt hezitáltam is, hogy ezt megvegyem-e. Az ára ugyanannyi, de jóval kisebb kiszerelés. Gondoltam egye fene, megveszem. Hát és nagyon jól tettem. Sokkal hatásosabb a korábbi hajpakoláshoz képest, míg azzal kb egy napig volt sima a kezelés után a hajam, ennek a hatását 1 héten át érzem és közbe még hajat is mosok. Hetente ismétlem a kezelést, így nem tudom meddig bírná amúgy a hajam, de lehet, még tovább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.