Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az intenzív testápoló tej enyhíti és csökkenti a bőr szárazságát és érdességét. Hosszan tartó táplálást nyújt. Tökmagolajat tartalmaz, amely táplálja és kondicionálja a bőrt.

Kmerci

2017. május 13.

Állagra tényleg folyékony kicsit de így legalább könnyen kenhető azt se szeretem ha túl vajas állagú. Hát igen mielőtt megvettem nem néztem meg az összetevőket, akkor lehet nem vettem volna meg, mondjuk így is akciósan vettem szóval elfér. :) Borotválkozás után csakis Maxepil krémet használok ilyen hétköznapi testápolókat semmiképp nem kenek magamra csakis legkorábban másnaptól szóval a kritikus időszak után nem okoz irritációt. :) Teljesen jó kis testápoló kellemes illata van és szerencsére nem fogja be a ruhám és pizsimet, mert már egy két testápolót kezdek elhagyni a nagyon erős persze tetszetős illata miatt, mert egyszerűen mintha átitattam volna a ruháimat velük..Ez ilyen szempontból is megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. május 4.

Katttyval egyet értek, szerintem is nincs vele semmi baj! nagyon is hozza a formáját a róla leirottakat tekintve. Az viszont igaz, hogy elég szerény csomagolásban van. De a száraz bőrt teljesen hidratállja, illatosit, nagyon finom puha marad a bőr utánna.Szerintem jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 4.

Katttty

2016. április 20.

Megleptek a negatív vélemények, én teljesen odáig vagyok ettől a testápolótól, dehát ízlések és pofonok :) Az illata isteni, gyorsan beszívódik és nagyon selymes lesz tőle a bőrőm. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

spavanilly

2015. november 13.

Felesleges termék, igénytelen csomagolásban. Nem hozza, amit ígér, a normál bőrnek talán elegendő a hidratálása. Könnyű állagú, nehezen beszívódó termék, és az illata is felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

JudithBeauty

2015. szeptember 14.

Ez a testápoló csalódás! Be kell vallanom, hogy zsírosabb, sűrűbb testápolóra számítottam, hiszen extra száraz bőrre írják. Aztán csak később vettem észre, hogy a flakonjára rá van írva, hogy "testápoló tej", csak nem láttam a fától az erdőt. Persze nem az állaga volt a gond, hanem az illata. Képtelen voltam elviselni magamon, annyira büdös volt. Ezt a testápolót nem rendelem meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Arvael

2014. július 16.

Tévedésből érkezett ez a fajta testápoló, de ha már így alakult, gondoltam, elhasználom; most pedig eljött az ideje, hogy véleményezzem.
Elsőre - extra száraz bőrre való tekintettel - kicsit sűrűbb, "töményebb" testápolót vártam (remélem érthető :D), nekem túlságosan is folyékony, de az illata! Nem is tudom, mire emlékeztet, talán a régi olvadós cukorkákra, és használat után is sokáig érzem. A benne levő anyagok a leírás alapján kicsit csalókák, hiszen szilikon és parabén is van benne, és azért a tökmagolaj is eléggé a sor végén kullog, szóval érthető, hogy miért érzem sokáig a puhaságot, hidratálást.
Lényeg a lényeg: az összetevők alapján nem túlságosan "bőrbarát" kozmetikum, de hát egyéb úton-módon is kerülnek ilyen anyagok a szervezetbe... Ami miatt nálam 3 csillagot érdemel, az az ára: mindent egybevetve nem tartom olyan nagyon vészesnek, de ha nem lenne ennyire túlértékelve, több csillagot kapna tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.