Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A testápoló lotion gyorsan felszívódik. Formulája szezámmagolajat tartalmaz, amely puhábbá, hidratáltabbá és simábbá teszi a normál és a száraz bőrt.

Kiszerlés: 400  ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Darancsa

2017. április 19.

Nagyon jó testápoló krém, hamar beszívódik, tökéletesen hidratálja a bőrömet, nem ragacsos. Az illata nagyon jó és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

kobarbika

2016. december 5.

Könnyen beszívódó, viszonylag vizes állagú testápoló. A száraz bőrömet jól hidratálja, selymessé teszi. Az illatát először kicsit furcsának találtam, de pár használat után megbarátkoztam vele, mert a hidratáló hatása tényleg átlagon felüli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

dandy

2015. augusztus 24.

Akciósan vettem, 1200 körül volt, így gondoltam ennyit megér, talán nem nyúlok mellé nagyon. Nagyon szuper testápoló, kellemes, tartós illata van, hihetetlenül gyorsan beszívódik, másodpercek alatt, ilyennel még nem is találkoztam, pedig rengeteg testápolót kipróbáltam már. Jól hidratál, puha a bőröm....nem tudom télen hogy teljesítene, talán akkor is kipróbálom, ha lesz akcióba, de lehet nem, mert az összetevői borzasztóak, nem tudom miért dobálja bele az Oriflame az összes termékeibe a parabeneket...kár. Csakis ezért nem adok rá maximális csillagot, vannak ennél sokkal szebb összetevőjű testápolók hasonló hatással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

mesayaa

2015. február 21.

Az egyik legjobb testáboló amit használtam eddig! Könnyenbeszívódik, nem zsírosítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

bambusz09

2014. március 2.

Nagyon könnyen beszívódik, szinte pillanatok alatt (az én bőröm amúgy is nagyon igényli), nem hagy zsíros érzetet és nagyon jól hidratál. Nekem nagyon tetszik az illata, szeretem, hogyha este fürdés után bekenem magam, még reggel is érzem. :)
Szerintem sokáig elég lesz, mert jósok van benne. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

asztromélia

2013. augusztus 29.

Az illata szerintem szörnyű, mintha véletlen összeborult volna ez az. Aki ismeri a Hannah Montana Gotta Rock deo-t, na pont olyan, de komolyan. :) Amúgy könnyen beszívódik, és tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

sztami

2013. április 20.

Használtam már pár testápolót, de mindig túl macerásnak tűnt a használatuk, mind túlságosan ragadt... Ezt se használom rendszeresen, de kellemesen meglepett. Gyorsan beszívódik, nem az a nehéz, zsíros krém, kellemes az állaga, és az illatát is szeretem:) A csomagolása először meglepett, de nagyon praktikus:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

CocoSunrise

2013. március 30.

UPDATE - Már jó ideje írtam a véleményem erről a termékről és adok neki még egy csillagot, mert újravettem. Ahogy használtam egyre ritkábban volt rá szükség, a végefelé már csak hetente 1x kentem az egész testem és így is pihe puha voltam. Nem az a típusú testápoló amihez hozzászokik a bőr aztán egyre többet kell kenni, hanem tényleg táplál. Nagyon megéri, lehet, hogy elsőre nem tűnik olcsónak, de hihetetlenül olcsó, mert hatásos hosszútávon. Elnézem neki, hogy nem pillanatokat alatt szívódik be és pár percig ragacsos a bőrön (tényleg csak kb 5 percig).

Meg vagyok vele elégedve remekül hidratál, csak kicsit gyorsabban is beszívódhatna. Finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

fairynorah

2013. január 9.

Finom visszafogott illata van,és nekem egy pillanat alatt beszívódik a bőrömbe...mire végzek minden területtel egyből öltözhetek is fel :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2