Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, tápláló hatású éjszakai krém, amely fiatalosabbá teszi a bőr megjelenését, csökkenti a bőröregedés mértékét. Q10-peptidet és természetes lucernát tartalmaz.
Ajánlott 30 év fölött, minden bőrtípusra.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

zdoreebaba

2020. november 10.

Nagyon sokan szeretik és vásárolják tőlem. Anyukámnak is megvettem, hiszen ez az ő korosztályának megfelelő arckrém. Aki eddig vásárolta ebből a 40+-os korosztályból, mind agyondicsérték. Valóban nagyon jó kis krém és még olcsó is. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik és alaposan feldolgozza a bőr. Nappali arckrémjével és szemkörnyékápolójával együtt használva még hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

skin

2020. február 5.

A negyediket használtam el belőle. Újravettem.
Most éppen egy még akciósan is drága Clinique krémet használok ,de nem az igazi.
Sajnos nem tudja azt az érzést hozni ,mint ez a kicsike krém. Ez egy könnyű ,de mégis tartalmas ,szuper hidratáló hatású kence számomra. Rögtön megszünteti a kipirosodást a feszülő érzést a bőrön a nap végén. Jól beszívódik nem okoz pattanásokat.
Ami pedig mindenképpen mellette szól ha elfogy hiányzik a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 5.

A negyediket használtam el belőle. Újravettem.
Ami pedig mindenképpen mellette szól ha elfogy hiányzik a bőrömnek.

jane79

2019. május 11.

Elhasználtam egy tégellyel, meg voltam elégedve a hidratáló hatásával, nagyon olcsó krém, de nagyon hatásos. Szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Lory

2018. június 16.

Már elhasználtam belőle egy tégellyel,csodálkozom,hogy nem véleményeztem...
Éjszakai krémhez képest egy hyper könnyű formula,én pont ezért szerettem.Nem zsíros,tocsogós,nem érzem úgy,hogy alá van dunsztolva a fejem mint a legtöbb éjszakai krémnél,így nem is landol a háromnegyede reggelre a párnámon.
Nem akarja magát csúcsszuper anti-age csodaszerként eladni,óvatosan ígér,mert hogy "fiatalosabbá teszi a bőr megjelenését" azt hozza,persze mert hidratál.Szóval nekem ez is szimpatikus.Nem fog eladási rekordokat dönteni a hamis ígéreteivel,ahogy a legtöbb krém teszi.
Teljes áron nem kell megvenni de az akciós 7-800 ft-os árát simán megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Már elhasználtam belőle egy tégellyel,csodálkozom,hogy nem véleményeztem...
Teljes áron nem kell megvenni de az akciós 7-800 ft-os árát simán megéri.

Lilluska

2018. március 24.

Én éjszakai krémként többet vártam tőle, azt hittem gazdagabb formula. Az én száraz bőröm ezt nappalra is bírná..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Pam

2018. február 24.

Olcsó, de annyit is ér: nekem túl híg, vizes érzetű, nem érzem hatásosnak. Az illata viszont kellemes, el fogom használni, de valószínűleg nem veszek többet belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Marigold

2017. október 22.

Nagyon jó hidratáló a peptidek erejével,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

Nagyon jó hidratáló a peptidek erejével,

illesbb

2017. május 21.

Szerintem egész jó éjszakai krém, zselés az állaga, de ahhoz képest nagyon jól hidratál, egy picit zsírosnak is tűnik felkenés után, de nekem egész jól beszívja a bőröm. Az illata nagyon jó. Kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

loju

2015. szeptember 22.

Állagra könnyű, kicsit talán zselés a krém, viszont egy ideig zsíros érzetet hagy maga után! Nem tudom, hogy szeressem-e!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propanediol
Peptidek: Pentapeptide-34 Trifluoroacetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, Isononyl Isononanoate, Myristyl Myristate, Sodium Polyacrylate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Pentapeptide-34 Trifluoroacetate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2