Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2011. december 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Gazdag hajkondicionáló organikus forrásból származó, tápláló tej- és hidratáló mézkivonattal. A balzsam kondicionálja, táplálja és könnyen kezelhetővé, fényessé teszi a hajat. Kellemes az illata.

Kiszerelés: 200  ml

Jeanette88

2018. január 19.

Nagyon szeretem, csodás az illata, kellemes tapintásúvá, puhává teszi a festéstől kiszáradt hajvégeimet. Csak a hajvégeimre használom, így nem nehezíti el a hajam és a vállig érő hajamra nem is kell olyan sok. Akciósan jutottam hozzá,alapból az ára elég borsos, azt túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

buzavirag

2016. december 13.

A hajtövekre egyáltalán nem szoktam tenni, hanem a hajam hosszának a közepétől egészen a hajvégekig viszek fel belőle. Az állaga elég sűrű, így kevesebb is elég, én az illatával is ki vagyok békülve. Egyedül ami nem tetszik, az az, hogy apró arany csillámok vannak benne. Igaz ezek mind a kezemre ragadnak, meg a törölközőre, így nagy része kijön a hajamból. Hidratáló hatása szerintem minimális, bár igaz, és megvagyok szerencsére a hajápoló szerek nélkül is, mert a hajvégem nem száraz. Viszont azt vettem észre, hogy télen hajlamosabb a hajam a feltöltődésre, és szállni, viszont ezt a balzsam meggátolja, könnyebben kifésülhető eredményt okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

eperturmix

2016. november 16.

Samponnal együtt vettem.Eléggé drága,akciósan is,főleg úgy,hogy semmi extrát nem adnak a hajnak,sőt..Az illata dobozból jó,de abszolúte nem érződik a hajon,már szárításkor se,pedig ez nekem fontos.Valamint nem volt az a szép,selymes, fényes hanem olyan semmilyen volt tapintásra.Ja,és persze zsírosít mint az állat,hát úgy persze,hogy elhasználom ha 2 naponta moshatom tőle a fejem..Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

balankaa01

2016. augusztus 12.

Én együtt használtam a samponnal (de miután a balzsam elfogyott, a sampon a fiókban végezte, mert párban szeretem használni a termékeket).
Meg vagyok lepődve a véleményeken.
Hajvágás után voltam, mikor először a kezembe kerültek, igazából nem csinált semmi rosszat a hajammal, kellemes volt. Igaz, hogy 2-3 naponta kellett hajat mosnom 4-5 helyett, de kit érdekel.
Csak akkor láttam, hogy végülis mit tud ez a termék, mikor áttértem az Elséve total repair extreme-re, és az teljesen tönkretette az amúgy addig szép hajamat.. :) Úgyhogy gyorsan le is váltottam, azóta rá se nézek az Elséve termékekre.

Az illatát nem szerettem, nem rajongok az ilyen mézes-mázas illatokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Meg vagyok lepődve a véleményeken.

Az illatát nem szerettem, nem rajongok az ilyen mézes-mázas illatokért.

fdorottya

2016. február 2.

Soha többet! Nagyon rossz balzsam! Zsírosít, a hajamat nem tudom kifésülni tőle! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

trisztan

2015. december 25.

Pozitívan lepődtem meg, mert bár általában szeretem az Oriflame termékeket, a hajápolóikat nem nagyon. Nagyon finom illata van, puha, hidratált lesz tőle a hajam. Viszonylag kevés kell belőle, de az ára miatt nem tudok négynél több csillagot adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

averna

2015. szeptember 12.

Sok szilikon, kevés ápolás, mű illat és felháborítóan túl van árazva. (amikor nem akciós)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

hadri

2015. szeptember 5.

A samponja valami katasztrófa. Ebből kiindulva félve próbáltam ki a balzsamot. 2 hete használom, de meglepően jó. Illata kellemes, állagra is jó, nem folyós és valószínűleg sokáig ki fog tartani, mert igaz hogy csak 200 ml, de nem kell belőle sokat használni. Nem nehezíti el a hajam, de egy kicsit hidratálhatna jobban is, mert még pluszba kell mellé hajvégápoló spray, hogy ne legyenek nagyon szálkásak a hajvégek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Cu2tka-baba

2015. május 3.

És végre elfogyott... a végére már az illatától is herótom volt és viszketett a fejbőröm:S Soha nem venném újra:S Egy időre az illatától is rosszul vagyok...

1* illat és igazából ennyi:/ részemről nem egy nagy szám. A balea barna balzsamja fele ennyibe kerül és 2x ilyen jó:/ nem pénzkidobás és lehet, hogy akinek kevésé hosszú vagy száraz a haja beválik, de nekem kevés. Pedig nem vasalom a hajam és csak heti 2x mosom maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Abigail986

2015. január 8.

Vettem màr dupla ilyen jó balzsamot fele àron.. Az illata kellemes, de ezen felül semmi jót nem tudok róla mondani.Nekem túl híg az àllaga, és semmi illata nem marad,miutàn leöblítem.Semmi extràt nem tapasztaltam töle,nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.