Oriflame

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: irab76, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló hatású éjszakai krém, amely intenzíven hidratál az éjszaka folyamán. Tej- és mézkivonata visszaállítja a bőr természetes szépségét, csökkenti a fáradtság jeleinek a megjelenését. Ragyogóvá és kipihentté teszi a bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 2500 Ft , Eladó: nszabina
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tamm

2019. október 28.

Évek óta használom éjszakai krémként, nem okozott sosem irritációt, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

haszi79

2019. október 26.

Tömörebb, de elég hamar illeszkedő krém. Illata a termékcsaládja többi tagjáéhoz hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Talar

2019. október 24.

Jó illatú testesebb hidratáló, viszont pár nap használat után az arcomon kiütések jelennek meg tőle. Alkalmanként tudom használni, max 1-2 napot egymás után. Apránként viszont el fogom használni, mert szeretem az illatát és a hidratáló hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

szilimo

Korcsoport: >54
2016. október 23.

MIndent teljesít, amit ígér: táplál és hidratál. Nagyon kellemes állagú, jó érzés felkenni a bőrre. Az illata pedig, mint a családja többi tagjának is, bódítóan finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 23.

Bergamo1

2015. június 23.

Nagyon szeretem az illatát, az állaga valami szuper egy éjszakai krémhez (elég tartalmas, gazdag, de nem nehezíti el a bőröm, reggelre sem lesz ragacsos vagy zsíros), viszont 30 fölött kevésnek érzem, mert ránctalanító hatást én sajnos egyáltalán nem tapasztaltam, bár elméletileg nem is nagyon hirdetik úgy. Amit a fentiekben is írnak, hogy kipihentté teszi a bőrt, stb., az végülis igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem, nagyon gyorsan beszívódik és nagyon jó tapintású lesz tőle a bőröm. A nappali változata ugyanez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

czsuzsa

Korcsoport: >54
2015. február 9.

nagyon kellemes illatú, könnyen beszívódó krém. utána az arcbőr finom tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 9.

tamasbobe47

2014. március 2.

Karácsonyra kaptam a nappali párjával együtt, és nagyon szeretem, jól hidratál eddigi legjobb arckrémem és még mindig van belőle mert eléggé kiadós krém, őt jobban szeretem mint a párját, az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

magusszi

2013. április 17.

Egyszer használtam eddig,és már egyszeri használat után lenyűgözött...csodás bőrképet adott,az arcom sima volt,bársonyos és nagyon szép(mármint a bőröm,nem én:):DAjánlani tudom,amin töprengek még vajon elég e ő maga esténként,vagy vegyem hozzá a nappaliját?Mindegy is...a krém csodás,ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

CocoSunrise

2013. április 5.

UPDATE Ez a termék csodálatos és baráti áron van. Újravettük, sőt ismerőseim is elégedettek vele, miután annyit meséltem róla és megvették. Édesanyám naponta használja esténként a száraz bőrére, imádja. Én heti 2-3x használom a kombinált, de kiszáradásra hajlamos bőrömre. Egyébként az EcoBeauty krémet használom, de néha szükségem van egy kis extra hidratálásra télen vagy piling után. Egyáltalán nem okoz pattanásokat nálam, regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán. Mindenkinek ajánlom aki olcsó de jó hidratálót szeretne.

Nagyon nagyon elégedettek vagyunk vele, pedig semmi extrára nem számítottunk, mivel olyan jó áron van! Tökéletesen rendbehozza a hideg idő miatt megviselt arcbőrt és jó illata van. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színező anyag. (Piros)