Oriflame

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2012. november 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Milk & Honey Gold nappali kréémet száraz és nagyon száraaz bőrre ajánljuk. Nemm zsírosodik a bőrön, gyorsan felszívódik, intenzíven hidratálja és táplálja a bőrt. Organikus forrásból származó tej- és mézkivonatot tartalmaz. Pazar formulája hidratálja, megújítja, simábbá és puhábbá teszi a bőrt.

haszi79

2019. október 26.

Könnyű, gyorsan felszívódó, jó állagú, tápláló krém. Az illata hasonló a termékcsaládja többi tagjáéhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Dumitutoj

2019. június 30.

Felváltva használom egy Helia-D tokaji aszús krémmel, így nem tudom, melyiknek köszönhetem, hogy az arcbőröm már nem húzódik és nem száraz.
Alig kell belőle használni, és az illata is nagyon jó.

Nekem a tégely kicsit túl sima és íves, néha majd' kicsúszik a kezemből. Viszont nagyon jól néz ki. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Alig kell belőle használni, és az illata is nagyon jó.

Jeanette88

2018. október 2.

Szuper állagú, hamar beszívódó krém, kevés is elég belőle. Az őszi időszakra vettem mivel eléggé kiszárad a bőröm a szelesebb időben. Az illata annak ellenére nagyon kellemes,és elviselhető, szerethető hogy a hasonló testápolója sokszor nekem töménynek tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

szabozsani94

2017. április 28.

Szuper illatú, jó az állaga, jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Szuper illatú, jó az állaga, jól hidratál. :)

kalavirag

2016. november 11.

Rendkívül gazdag krém, csak igazán száraz bőrfelületre, a homlokommal csodát tett, a téli hónapokra kerestem, egy gazdagabb nappali krémet, nos meg is találtam. A bőröm tapintása gazdagon hidratált és selymes. az eredmény önmagáért beszél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

bivienn

2015. november 19.

Sokáig nem értettem, miért lett még fényesebb tőle az arcom, mire végre sikerült rájönnöm, hogy nem megfelelő krémet választottam. Ettől eltekintve négyest kap, mert az illata és az állaga szuper. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 19.

melir

2015. október 20.

Télen használtam bőrkiszáradás ellen. Nekem bevált. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik így smink alá is megfelel. Idén is beszerzek egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

szivoszal

2015. augusztus 1.

Kaptam a krémet az éjszakai párjával együtt. Igazából semmi extra nincs benne hidratalja a bőröm amennyire kell és smink alá is tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

czsuzsa

Korcsoport: >54
2015. február 9.

Nagyon kellemes illatú krém, az arc a felkenés után finom tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 9.

Nagyon kellemes illatú krém, az arc a felkenés után finom tapintású.

Fenolia

2014. február 13.

Gyorsan beszívódik, de nekem kevés a hidratáló hatása, nem hosszantartó és nem éreztem, hogy olyan nagyon ápolná a bőrömet. Az illata nagyon erőteljes, ez engem már zavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2