Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. február 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag textúrájú szemkörnyékápoló krém a szemkontúr javítására és hidratálására. Feszesebbé és simábbá teszi a szemkörnyék bőrét. Hidratál, ragyogóbbá tesz. Szemészek által tesztelt.

Kiszerelés: 15  ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nemlin

2017. december 20.

Felkenés után egy rövid ideig hidratálja a bőröm a szemem alatt, de semmi különös. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

ohvss

2017. június 22.

Egyaltalan nem segitett, mitha egy akarmilyen kezkremet kentem volna fel... olcso de annyit is er.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

HontiAgi

2017. január 5.

Már elég régóta megvan, általában akkor szoktam használni, amikor a többórás laptopon tanulás után már kifolyik a szemem a helyéről, vagy érzem, hogy valami kence vagy radír után nagyon húzódik körülötte a bőr. Csodát nem tesz, különösebb állagbeli javulást nem látok a bőrömön (mondjuk a rendszeres használat nemigazán van meg, kb minden második nap elfelejtem), de finoman fölpaskolva nagyon jól lehűti és nyugtatja a szemkörnyékem.
Csomagolása praktikus és szerintem kifejezetten esztétikus is, adagolni is könnyű. Szeretem, de nem annyira hogy ragaszkodjak hozzá. Egynek jó, de ha elfogy (ami még nem most lesz mert nagyon sokáig elég) valószínűleg mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

catpaw

2016. április 18.

Használom egy ideje, úgy tűnik, hogy hozza azt, amit ígér, jól hidratál, hamar beszívódik, a csomagolás is tökéletes,ráadásul elég belőle kevés. Én reménykedtem benne, hogy a karikáimon is segít, de sajna azt nem tudja. Viszont nem is ígérte ezt, szóval ezért nem vonok le pontot. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

olivia.metzger

2016. március 19.

Fantasztikus termék, nagyon érzékeny a szemem, de ez nem irritálja, jó az illata, hamar beszívódik, és igencsak hidratál. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

alexandra95

2015. július 4.

Nem szoktak kikarikásodni a szemeim,kaptam és igazából azt se tudom miért,de használom rendesen.
Egyetértek az előttem hozzászólókkal,szépen beszívódik és hidratál,először kicsinylettem a kiszerelést,de már jó ideje használom és van belőle.
Jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Jó termék.

ladri

2015. május 25.

Hidratál, tökéletesen felszívódik, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 25.

Hidratál, tökéletesen felszívódik, szeretem.

Marcsus

2014. augusztus 8.

Nem csodaszer, mégis örülök, hogy van. Jobb használni, mint a márkás Loréal krémeket, az adagolása praktikusabb, a kiszerelés óriási és sokáig elég lesz, nem ragad a körmöm alá, ahogy a szemem alá nyomom. Nincsenek komoly ráncaim, így nem tudom, arra hogyan hat, de tök jól hidratál, az eredmény puha, szép bőr. A csomagolása is tetszik, minimál stílus, maximálisan kifinomult, igényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

stellaellwood

2014. február 3.

Nem a kedvencem de teljesen meg vagyok vele elégedve. Ugyan elég fiatal vagyok még de amikor fáradt vagyok nem csak karikák hanem több kis ránc is megjelenik a szemem körül aminek az eltüntetésén ez a krém nagyon segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

CocoSunrise

2013. szeptember 7.

Szerintem az árát nagyon megéri. Hidratál, ápol... semmi gondom sincs vele, esetleg az, hogy picit néha csípi a szemem felkenéskor ha belemegy, de azonnal elmúlik. Nem szemránckrém, arra nem jó, de a hidratáló hatása miatt kicsit simít. A BioClinic hidratáló nekem jobban bejött, de az 3x drágább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Honey, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Methylparaben i I ta I par 0 0