Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: Laura888
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Keszthely, Zalaegerszeg, Marcali, fizetés: postázom
Diana2

2019. november 2.

Számomra egy átlagos testápoló.Rosszat nem tudok róla mondani,de használtam már több jobbat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Marcsyca

2019. október 24.

Szeretem az illatát. Selymes tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Szeretem az illatát. Selymes tőle a bőr.

Annabella0

2019. augusztus 12.

Régóta használom, kiválóan végzi a dolgát. Illata valóban kissé erős, én leginkább télen részesítem előnybe ezt a krémet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Vékony réteget hagy maga után, amit kifejezetten szeretek, és villámgyorsan beissza a bőröm. Az illata nagyon erős, számomra túlzás, de így is kiváló krém. Ajándék volt, elhasználom, és csak azért nem venném újra, mert hiszem hogy ennél egészségesebb összetevőkből is találok testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

NovErke

2019. május 29.

Épp most próbáltam ki a kezemre. Legnagyobb pozitívuma számomra, hogy nagyon gyorsan beszívódott, az általam eddig próbált hidratálók közül, talán ez volt a leggyorsabb. Ennek ellenére hagyott egy vékony viaszos réteget. Majd télire lehet hogy rendelek egy ilyet mert akkor ez a réteg nagyon jól jönne, hogy védené a kezemet, mert a hidegben cserepesre, sebesre szokott száradni... Itt az irodában viszont lehet, hogy nem jönne jól, amikor írni akarok, de akkor legfeljebb kezet mosok. Közben már most érzem, hogy puhább a kézbőröm. Ezen kívül nagyon szép a doboza, öröm érte nyúlni. Na de most jönnek a negatívumok, ami nekem nem tetszik. Az első amit észrevettem hogy alig van illata, az sem kifejezetten mézes. Ez nekem csalódás volt, majdnem ki sem próbáltam emiatt. Meg állagra is valami sűrűbbre, krémesebbre számítottam. Valamint az összetevők, nagyon csúnyák én azt hittem hogy ennyi pénzért jobb dolgokat raktak bele. De azért 4* mert a hatása mégis jó, az én bőröm meg hajlamos kiszáradni. Lehet hogy majd a télen rendelek, szerintem addigra pont el is fogy a jelenlegi testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

hippiesaur

2019. május 27.

Ajándékba kaptam karácsonyra. Eddig csak egyszer használtam, de semmi extrát nem tapasztaltam. Az illata jó, de az én bőrömnek kevés volt a hidratáló hatása. Elhasználgatom, de nem érzek túl nagy késztetést, hogy rendszeresen használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

jane79

2019. május 10.

Ajándékba kaptam, szerintem egyáltalán méz illata. A hidratáló hatása tetszett és a tégelyes kiszerelését is szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Szofi1101

2019. április 29.

Gyorsan beszívódik, szeretem, a csomagolás is tetszik. Szépen hidratál, ehhez képest egyáltalán nem nehéz krém, finom illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Az illata nagyon nagyon finom, nagy kedvencem! Én a hidratáló hatásával is elégedett vagyok, és gyorsan beszívódik, de az illata az, ami miatt mindig újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

vkata96

2019. április 18.

Az összetevői nem túl szépek, de ettől függetlenül szeretem. Jó illata van, és elég testes krém, szépen hidratál. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Barnás sárga.