Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

A gazdag testápoló krém méhviasz- és kókuszkivonata, glicerin- és búzatartalma révén gondoskodik a bőr regenerálásáról.

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Finom illatú krém, ajándékcsomagban kaptam egy barátnőmtől. Sajnos nekem sem vált be télen, de azért még használni amíg elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

latiffah

2013. január 6.

nyárra tényleg nagyon jó, télre kicsit erősebbet szeretek. Az illatát imádom, kellemes kókuszos. Állaga jó sűrű, és hamar beszívódik. Szeretem, de tényleg csak nyárra célszerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

tamimaci

2012. december 29.

Jó sűrű, finom illatú krém, de sajnos nekem így télen kevés, reméltem, ha már száraz bőrre való, jobban fog hidratálni. Kidobni persze nem fogom, inkább elteszem nyárra, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

karakumsivatag

2012. december 16.

Nagyon sűrű, de meglepetésemre azonnal beszívódik. Nem lesz ragacsos tőle a bőröm. A kókusz illatot általában nem szeretem, de ebben a krémben egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

cukee

2012. szeptember 30.

Imádom az illatát, az állagát és a hatását is! Nagyon puha lesz tőle a bőröm és tartós a hatása! Eddigi legjobb! Még a könyököm bőre is selymes marad, fürdés után is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

vokinga

2012. július 8.

Szerintem ez az Oriflame legjobb testápolója: sűrű, nagyon jól hidratál, mégis azonnal beszívódik és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Nocturama

2012. május 4.

Imádom ezt a testápolót. Nagyon jól hidratál, és tök jó púderes illata van. A bőrön is púderes érzetet kelt, könnyű és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

guapa

2012. február 12.

Nagyon jó kis sűrű krém, inkább testvaj. Nagyon jól hidratálja a bőrt és kellemes illatot hagy maga után. Az összetevők sem rosszak, én szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

yasmine1122

2011. július 24.

Finom illata van és egész jól táplálja a száraz bőrömet. (Egy csillaggal kevesebb a parfüm miatt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.

Judiit

2011. július 2.

Könnyen beszívódó, kellemes kókuszos illatú testápoló. Finom selymes lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 2.

Bentonite 0 0

Színezék. Narancssárga.