Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A NovAge Skin Renewing bőrmegújító peeling hatékonyan hámlasztja a bőrt, láthatóan javítja a felszínét, simábbá teszi a finom vonalakat. Hatására fiatalosabb megjelenésű és ragyogóbb lesz a bőr. Formulája alfa-hidroxi savak (AHA) és béta-hidroxi savak (BHA) hatékony kombinációját tartalmazza, valamint hámlasztó hatású, gránátalmából nyert enzimeket.

Ár: 2.400,- Ft , Eladó: AnnamariaUrban
Állapot: Bontatlan, eredeti dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés készpénzben, személyes átvétel a II., XI., vagy XVI. kerületben
Krisztina527

2019. május 24.

2 hónapja használom, heti 2 alkalommal és most már látom a hatását. Mindenképp szükséges utána hidratálót használni, mert anélkül eléggé szárítana. Akciósan vettem, így mindenképp megérte, de ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

danyadi77

2019. március 29.

Nincs rossz állapotban a bőrőm, de heti rendszerességgel nekimegyek ezzel a hamlasztóval és így jó pár alkalom után érzem, hogy van hatása. Nem "wow", de én látom, és érzem. Ha elfogy , újraveszem, szerintem az ára sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

ALettah

2019. március 13.

Egy hónapja kezdtem el használni, heti kétszer, általában szerdán és vasárnap. Most már nagyon látszik a hatása, a bőröm sokkal simább, egészségesebb fénye lett, azt hiszem, soha nem nézett ki ilyen jól, talán akkor, mikor rendszeresen jártam mikrodermabrázióra.
A heti két alkalomból legalább egyszer igyekszem utána egy gazdagabb, tápláló pakolást is feldobni.
Szerintem nagyon jó termék - hasonlítani nem tudom más hámlasztókhoz, mert ez az első, amit próbáltam, de az biztos, hogy látható javulást hozott.
A legközelebbi leárazáson betározok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

A legközelebbi leárazáson betározok belőle.

Gubana

2019. január 10.

Sziasztok,
hatékony hámlasztást szerettem volna elérni, de nem drasztikus módon ! Azt kell, hogy mondjam nagyon kellemes tapintású és állagú lett a bőröm utána.
Heti rendszerességgel fogom használni. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Sziasztok,
Heti rendszerességgel fogom használni. 5*

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.