Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Továbbfejlesztett formulájú éjszakai krém selyemfakivonattal és glikolsavval a tökéletesebb, ragyogóbb, üdébb bőrtónusért és kisebb pórusokért. Azonnal fokozza a bőr hidratáltságát az éjszaka folyamán. Késlelteti a finom vonalak és a ráncok megjelenését. Enyhén illatosított.

JuditSara

2020. április 9.

Nekem nagyon tetszik az illata. Bár reggelre tényleg kifényesedett az arcom a használatakor, megbocsátottam neki, mert láthatóan halványította a pattanás után megmaradt sötét foltjaiimat. Most más termékkel próbálkozom, de lehet ezt is használatba veszem majd olykor olykor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

danna113

2019. október 24.

A mintát próbáltam régebben, és valamiért nem jött be, de már kiment a fejemből miért, ezért a készleteimből pont ezt kaptam elő egyik nap éjszakai krémnek. Nem kellett volna. Hidratálni tényleg tud, fénylik is az ember feje, mint egy villanykörte, ragad is mindenhova, viszont a szaga rettenetes (legalábbis én ki nem állhatom) és pattanásokat okoz. Emiatt aztán az egész úgy ahogy van kuka lesz, amit eléggé sajnálok, mert azért nem egy olcsó darabról van szó. Nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, főleg akkor, ha valaki bőrét irritálja a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

zia06

2019. május 22.

1 éve vásároltam meg először szettben, azóta már a másodikat fogyasztom. :)
Nagyon jó éjszakai hidratáló krém. Arctisztítás és tonikozás után kenem fel minden este. Reggelre mindig jól hidratált és simább a bőröm tőle. Az illatát meg egyenesen imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

1 éve vásároltam meg először szettben, azóta már a másodikat fogyasztom. :)

Doryca007

2019. május 10.

Tetszik az illata, allaga, jo erzes folkenni. Eddig a hidratalo hatast vettem eszre, remelem a tobbi igeret is megvalosul. Egyenlore ezert csak 4*ra jutalmazom, kesobb jovok uppal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

kittihnl

2018. november 8.

Másodjára veszem újra. Korábban megvásároltam az egész szettet, de őszintén szólva csak ez az egy darab vált be belőle, ez viszont nagyon. Akcióban érdemes lecsapni rá, úgy még meg is éri. Korábban a vichy termálvizes éjszakai arckrémjét használtam, nekem az oriflames jobban bejött helyette. Reggelre tényleg kipihentebbnek tűnik az arcom és egységesebb is lesz tőle, sajnos a környezeti hatások a napközben belerondítanak az idillbe, de ez már a saját bőröm mizériája. Éjszakai krémként újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

fdorottya

2018. október 1.

Szettben vásároltam meg. Nagyon féltem tőle, mivel sokkal tömörebb krém, mint a nappali kréme. De teljes mértékben beszívódik. Nincs ragacsos, nehéz krém érzés. Megfelelően hidratál, kevés is elég belőle! Nagyon tetszik. Remélem jó barátok leszünk és nem fogok kipattogni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Luciella

2018. március 6.

a saját korosztályomhoz tartozó True Perfection szettre szánazm el magam legalább 4 hónapja amikor szépségtanácsadó lettem, nem bántam meg, sőt ajánlom mindenkinek ezeket a Novage szetteket mert csodát művelnek a bőrrel, ahogy a direktorom is mindig mondja: "nem sok idő csak napi 2x2perc" ennyit bőven megér és még a kozmetikusom is megdícsér minden alkalommal hogy milyen szép a bőröm...az egész napos por, piszok, szmog és smink után igazi megváltás és kényeztetés ez a krém a szett többi tagjával együtt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

zdoreebaba

2018. február 9.

Végre rászántam magam, mint szépségtanácsadó és megrendeltem a saját korosztályomnak megfelelő Novage termékcsaládot. Most már komolyabb ideje, körülbelül 3-4 hónapja használom napi szinten ezt az éjszakai verziót minden lefekvés előtt. Pozitívuma, hogy krémes állagú, kevés is elég belőle, gyorsan beissza a bőröm és nincs ragacsos érzet utána, kellemes, nőies, gyengéd illata van. Negatívuma, hogy a szem közelébe semmiképp se kerüljön, mert nagyon kellemetlen tud lenni. Három napja történt velem, hogy véletlenül beledörzsöltem szemembe és alig láttam, csak félhomályosan a bal szememre. Szerencsére reggelre elmúlt, de erre mindig érdemes figyelni. Csak a szemkörnyékápolóból jusson a szem köré! A szett maga szerintem megéri az árát, mert mindent tartalmaz, amire a bőrnek szüksége van, teljes körű ápolást biztosít. Ez a 20-as korosztálynak szóló termékcsalád pont nekem lett kitalálva. Ragyogó, sima és puha lesz tőle a bőr. Mintha tényleg a kozmetikából léptem volna ki. Sminkelés előtt jól felkészült lesz a bőr. A csomagolása pedig luxus élményt nyújt. Már bekészleteztem egy újabb szettel, ha a másik kifogyna. Minden 20 pluszos lánynak szeretettel ajánlom a figyelmébe! Ezzel a szettel időt spórolhatsz meg, nem kell állandóan időpontot foglalni a kozmetikushoz. Otthon, kényelmesen, egyszerűen elvégezhetőek a főbb fázisok. Utána garantált a ragyogó, egészséges bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.