Oriflame

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: skin, az összetevőket feltöltötte: Solya1, Módosítva: 2021. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Luxus, kiváló hatékonyságú nappali krém AspartoLift-összetevővel. Fokozza a bőr feszességét és rugalmasságát, hatására láthatóan javul a bőr kontúrja. Növényi őssejtkivonata szinte kisimítja a ráncokat, 15-ös fényvédő faktora védi a bőrt a napsugárzás okozta károsodásokkal szemben. Enyhén illatosított.

Ár: 4000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

okonetgabcsi

2021. február 12.

Simább és feszesebb a bőröm tőle.
Nekem nagyon bevált, de szettben használom így sokkal látványosabb az eredmény + árban is kedvezőbb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

Simább és feszesebb a bőröm tőle.

zonga

2021. január 1.

Most kezdtem el használni. Könnyednek tűnik, könnyű felkenni, de valóban egy töményebb krém, nagyon zsíros bőrre nem ajánlom. És érettebb bőre való, ahogy írják is. Keveset kell felkenni, úgy teljesen jó. Most a karantén idején teljesen jól jön, itthonlét idejére ideális. Mivel tartalmasabb krém, természetes, hogy kicsit sűrűbb, tömörebb állagú, mint egy egyszerű hidratáló. Nyilván gazdagabb krém, mint egy könnyed hidratáló (tartalmában és állagában is.) Szerintem jó krém. Nekem tetszik az állaga, a színe, az üvege is nagyon elegáns. Hosszabb távú hatásáról még nem tudok beszámolni, később megírom a tapasztalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 1.

Juditvali

2020. augusztus 5.

Én nagy reményeket fűztem hozzá, megvettem nagyon akciósan a termékcsalád fő elemeit. Szerintem is zsíros, és sajnos semmilyen hatást nem tapasztaltam. Így viszont nagyon drága. A tégely szép, sokat ígér, azonban ez kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

MissPoppy

2018. november 11.

Elhasználtam egy egészet, nekem vegyes bőröm van. Nem nyárra való krém, de télen szerintem megadja a bőrnek amire szüksége van. Nyáron nappalra nyilván könnyebb krémet kell választani. Aki nyáron használta, nem csodálkozom ha túl zsírosnak érezte. Persze van akinek a bőre erősebb krémet igényel. Egyébként, ezt úgy szoktam megoldani, hogy erősebb krémeket akkor használok, ha hétvégén otthon tudok lenni. A bőrnek időnként kell egy erősebb dózis. Nyilván zsírosabb a krém, hiszen több hatóanyag van benne jóval, mint egy sima hidratálóban. De hát erről is szól a NOVAGE.
Szembe ne kenje senki... ez minden krémre rá is van írva azt hiszem :) Az arcápolás lépéseit és az alkalmazását, a mozdulatokat is meg kell tanulni, ennek is van egy technikája. Akkor garantáltan nem kerül szembe. :)
Elégedett vagyok a krémmel, és elhasználtam a hozzá tartozó szérumból is már egy egész üvegcsével, és a szemránckrémből is. Nincs panaszom, szerintem jó kis krémcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 30.

Csak minta alapján: Zsíros hatású nappali krém, nekem is sikerült véletlenül megdörzsölnöm a szememet felvitel után, és ugyanúgy jártam, mint skin, csípni kezdett, majd könnyezett a szemem, ami kellemetlen. Nem szeretem a zsíros, fénylő hatású krémeket sem sminkelés előtt, ezért tőlem sem kaphat közepesnél jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 30.

skin

2016. augusztus 25.

Őszintén nem venném újra ezt a krémet és zsírosabb bőrűeknek nem ajánlanám. A hatását nem tudom mennyire hozza én nem vettem észre semmi változást ,ennél azért többet vártam egy lifting krémtől. Ami számomra negatív,az hogy csípi a szemem ,órák múlva is ha nedves kézzel az arcomhoz érek és véletlenül a szememhez nyúlok utána. Nagyon kellemetlen tud lenni,gyakorlatilag fáj tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cyclohexasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylyl Glycol, Squalane, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090