Oriflame

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Kiváló hatékonyságú testápoló lotion, amely láthatóan feszesebbé és tónusosabbá teszi a bőrt. BodyShape-komplexe fokozza a kollagén és az elasztin képződését, feszesebbé és rugalmasabbá teszi a bőrt. Minden bőrtípusra.

zdoreebaba

2020. december 15.

Szerettem használni. Gyorsan felszívódó, hasznosuló formulája van. Az illata növényi különlegesség, amit nem is tudok mihez hasonlítani. Árban drágább kategória, de én személy szerint sokáig elvoltam vele. Feszesítő hatását nem tapasztaltam magamon, mondjuk ha elkezdek diétázni, sportolni és úgy használom, lehet ezen a területen is lett volna eredménye. Ezért megintcsak nem a termék tehető felelőssé. Összességében szerettem, jó kis testápoló volt. A szárazságot megszüntette a lábaimon és szoláriumozás után imádtam vele bekenni az egész testemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Vanille23

2020. november 4.

Nagyon jó testápoló, tetszik az illata és az állaga is, és könnyen beszívódik. Nem igazán feszesít, de finom puha tapintású lesz tőle a bőr. Én 800 ft-ért vettem, ha megint ennyire akciós lesz, biztos veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

veci

2020. szeptember 28.

Nem állítom, hogy a feszesítő hatását kifejezetten észrevettem volna, de szerintem az Oriflame legjobb testápolója. Kellemes illata van és sokáig tart a hatása, nyáron szerettem használni. Télre mondjuk nekem ez valószínűleg kevés lesz. Akciósan újravenném, de szerintem a teljes árat nem adnám ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

trisztan

2015. június 2.

Azt nem tudom, hogy feszesítésben mennyire hatékony...,de nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik, jól hidratál, tehát mint testápoló maximálisan funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 2.

Ophelia

2015. június 1.

Nagyon kedvelem, jól hidratál, könnyen beszívódik, az illata is kellemes. Ha már ezeket tudja egy testápoló én elégedett vagyok, a feszesítésben olyan őrülten nem hiszek, de majd meglátjuk...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

majtika32

2015. április 18.

Az első használat után már látom, hogy feszesített. Az állaga jó, könnyen beszívódik :).
A későbbiekben még írok a hosszútávú hatásáról!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

A későbbiekben még írok a hosszútávú hatásáról!

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine