Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, hidratáló éjszakai krém szabadalmaztatott, antioxidáns Lingon 50:50™-technológiával. Védi a bőrt a környezet káros hatásaival szemben. O²-technológiája frissebbé és egészségesebbé teszi a bőrt. Ideális normál/kombinált bőrre.

Kiszereléa: 50  ml

Mamamacica

2018. május 30.

Semmiféleképp sem nevezném könnyű állagú arckrémnek. Zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom, egyszerűen nem szívódik be, apró göbök jöttek ki tőle az arcomon. Az illata finom, de nem ez a fő szempont egy arckrém választásánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

kriszti.csatlos

2017. május 1.

A nappali krémjével együtt rendeltem 2*15 ml-t. Alig várom hogy elfogyjon. Érzékeny, pattanásos bőröm van, de nagyon csíp... Azon kívül hidratál nagyjából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

dorikatapal00

2017. április 20.

Használom már néhány hete, de semmit nem érzek 😖 volt már jobb is ennyiért, de bizakodom, rosszabb nem lett

UPDATE:
sajnos nagyon megutaltam, csipi a boromet es csomo pattanasom is kijott miota hasznalom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

UPDATE:

Noah27

2016. november 30.

Lehùzni nem fogom,de egyenlôre semmi hûha èrzèsem sincs,talàn idô kell neki. Jó az àllaga,kellemes tapintàst ad a bôrömnek,hamar beszívódik. A bôröm kinèzetèn mèg jól kivehetô javulàst nem làtok. Az àra amùgy elfogadható.
Az Avon Anew kettôs szèruma 1-2 hasznàlat utàn csùcs volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Az Avon Anew kettôs szèruma 1-2 hasznàlat utàn csùcs volt.

Vigike

2016. november 8.

I-M-Á-D-O-M! Vacilláltam, hogy megrendeljem-e és mennyire jól tettem, hogy beadtam a derekam. Mintha az éjszaka folyamán kis manók megszépítenék a bőröm. Nem rügyezek ki tőle, kellemes az illata, jó a textúrája és ami nem utolsó szempont, akció keretén belül nagyon kedvező áron lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

kalavirag

2016. november 3.

Hatalmas meglepetés volt számomra, eddig krémet nem mertem használni az arcomon, és nálam telitalálat volt abszolút, annyira megszépíti és feltölti az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Kirara94

2016. március 4.

Féláron megkaptam, nem bántam meg :D nappalra én bb krémet használok, és így éjszakára kellett valami. Megtetszett, sokat ígért, itteni vélemények alapján mertem megvenni. Könnyű állagú, hamar beszívódik, kellemes az illata. Amióta használom kisimult a bőröm, mintha mindig kipihenve ébrednék, ami viszont elég ritka :D mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

blilla91

2015. december 22.

Éjszakai krém és mégis könnyű, lágy krém. A nappalit van h elfelejtem használni, vagy másért nyúlok, de ezt az éjszakait alig várom, hogy felkenjem. Nem tudom miért, mert semmi extra sincs benne, csak valamiért úgy érzem, mégis jó. Szuperül hidratál miközben nem zsírosabb a bőröm a T-vonalban, gyorsan beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget. Szettben nagyon megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Cu2tka-baba

2014. augusztus 2.

Tökéletes:) szeretem az egyik kedvencem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Tökéletes:) szeretem az egyik kedvencem:)

bambusz09

2014. március 2.

Éjszakai krémhez képest könnyű az állaga, nem túl nehéz, viszont kellően hidratálja a bőrömet. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetett sem. Én nagyon szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Antioxidánsok: BHT, Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Propylene Glycol, Glycogen
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.