Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicia, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Energizáló, puhító hatású nappali arckrém ásványi anyagokkal. Egészségesebbé, frissebbé teszi a bőrt. C-vitamin-tartalma hidratál és védelmet nyújt a szabad gyökök káros hatásaival szemben. Fényvisszaverő részecskéi ragyogóvá teszik a bőrt. 15-ös fényvédő faktora védelmet nyújt a káros napsugarakkal szemben.

marta.kisasszony

2014. október 25.

Nagyon szerettem, udebb es selymes lett tole a borom. Az illata es az allaga is ok, egyedul az volt zavaro, hogy kicsit lassan szivodott be, igy ertekes percek mentek el, mire sminkelni tudtam ra. Telen-nyaron hidratal, es mindig annyira, amennyire kell. Nyaron nem fullasztja a bort, de telen sem erzem, hogy utana kellene kenni. Nem vagyok huseges az arckremekhez, de ehhez szerintem meg visszaterek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

jampiangel

2014. február 14.

Sűrű állaga miatt picit gyorsan fogyott de az illatával és a hatásával meg voltam elégedve. Alapozó alá vagy magában is megfelelt, viszont a zsíros bőrömet csak tovább terhelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Leárazva vettem. Nem csalódtam, jól hidratál, kellemes az állaga és az illata is. Viszont nekem problémás a bőröm,mert kicsit foltos és ezért számomra " kevés" ,találtam egy jobbat,ami a foltokat is halványítja,ezért most a párom használja, akinek tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

greti.sze

2013. június 29.

Nekem az illata nagyon tetszett, olyan friss és aktivizáló :) A csomagolása fiatalos. Olyan "hűha" élményem nem volt vele kapcsolatban, de puhává tette az arcom, úgyhogy 5/5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

ritajababaja

2013. május 21.

Nappali arckrémnek nagyon jó. Nálam semmi extra hatást nem váltott még ki, max. valamivel szebb tónust kapott az arcbőröm. Kb. 4 hónapja használom. Jól hidratál, és ami jó benne, hogy fényvédőt is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

marka88

2013. január 10.

Nekem sajnos nem vált be.A textúrája sürű,nem gazdaságos.Felkenve olyan mint valami maszk és a bőrömet is irritálta,csípte.És hidratáló krémnek se mondanám,mert ezt a szerepét nem tölti be,hiába kentem rá sokat akkor sem éreztem h krém lenne az arcomon..Rossz döntés volt.Ellenben az éjjszakai változattal,ami nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Rozália

2012. október 6.

Nagyon szeretem azt a krémet :) felfrissíti az arcbőröm.Általába alapozó alá szoktam kenni és csak utána teszem rá az alapozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Orsyna

2012. augusztus 13.

Nekem annyira nem vált be, nem hidratál eléggé utána feszül a bőröm pedig alapból nem száraz bőrtípusba tartozom, semmivel sem lesz ragyogóbb az arcbőröm.Átlagos többet vártam.A csomagolása tetszik és az illata,ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

kakasneaniko44

Korcsoport: >54
2012. július 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Jól hidratál, az érzékeny bőrömet nem irritálja.
Az egész termékcsaládot használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Jól hidratál, az érzékeny bőrömet nem irritálja.
Az egész termékcsaládot használom.

CocoSunrise

2012. június 21.

Őszintén ezt a terméket azért vettem meg, mert nem volt Oxygen Boost krém leárazva a katalógusban és ez elég szimpatikus választásnak tűnt helyette... szóval nem voltak nagyok az elvárásaim, de kiderült, hogy remek hidratáló krém. Amikor először felkentem mindjárt feltűnt, hogy nehezen szívódik fel és mindjárt arra gondoltam, hogy túl zsíros lesz majd a kombinált bőrömre, de nem az. Így pár hét után elmondhatom, hogy beváltotta az ígéreteket, a bőröm szebb, egészségesebbnek tűnik és a krém tényleg egész nap hidratál. Ami még mellette szól, hogy fantasztikus illata van. Nem kap 5 csillagot, csak mert nehezen szívódik fel és várni kell 15 percet utána a sminkeléssel, ami engem kicsit zavar reggel amikor sietek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, BHT, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Narancssárga.