Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Kiszerelés:   15ml
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Összetétele a szemkörnyék vékonyabb, érzékenyebb bőréhez alkalmazkodik. A hatékony, ránctalanító hatású szemkörnyékápoló krém visszaadja a bőr rugalmasságát. Antioxidáns Lingon 50:50™-technológiával, amely védi a bőrt a környezet káros hatásaival szemben. Magnézium-tartalma erősíti a bőr szerkezetét. Golyós applikátorral.

Kiszerelés: 15 ml

orsolyanovak

2016. december 10.

Anyukám kapta ajándékba, így teljesen megérte, de 3500 Ft-ot azért kicsit sokallnék érte. Hozzá kell tennem, hogy ez az első szemkörnyékápoló, amit kipróbáltam. Kb 1,5-2 hónapja használom, minden reggel és este. Ráncaim még nem igazán vannak, nekem alapból inkább kissé karikás a szemem, meg egy picit beesett a szemem alatti rész, szóval ez a karika még el is különül, ettől egy kicsit "élettelen", fáradtnak tűnik a szemkörnyékem. Na mióta ezt használom ez a kis gödröcske, illetve már csak annak a kezdete látható az orrnyergemnél; valamint a sötét karikákat is jelentősen enyhítette. Szóval egyszerűen frissebb és élénkebb lett tőle az egész szemkörnyékem. Egyáltalán nem irritál és szerencsére semmilyen illata sincs. Kb. 3 perc elteltével leeht rá sminkelni, de önmagában használva is ad egy pici fényt a szemkörnyéknek, amitől egészségesebbnek tűnik az egész bőrünk.
Nekem semmi problémám nem volt a golyós adagolóval, szerintem ez a masszírozás + a koffein tartalma kifejezetten jót tett a bőrömnek.
Az elején, amíg teljesen televe van a tubus, addig tényleg akadozik a golyó (kb. 3-4. használatig), de ezt követően nem szabad rányomni a szemünkre -meg mondjuk ez előtt se-, hanem csak nagyon finoman kell gördíteni a bőrön, hogy a golyó tudjon mozogni. Továbbá a krémet sem szabad túl erősen nyomni, hogy "még több jöjjön ki " belőle, mert azzal pont az ellenkező hatást érjük el. Azzal, hogy kipréselődik a maradék levegő is a tubusból, a golyó kb. "rácuppan" a tubusra. Ezeket szem előtt tartva nekem semmilyen gondom nem votl az adagolásával.
Nincs viszonyítási alapom, ezért kap csak négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Nincs viszonyítási alapom, ezért kap csak négyest.

RBea

2016. július 31.

Maga a krém átlagos, de nehéz kinyerni a tubusból. A golyó csak bizonyos állásban forog, legtöbbször erősen kell nyomkodni, hogy kevés jöjjön. Minél erősebben nyomom, annál jobban lezárja a golyó. Ha gyengén gurítom, alig vagy semmi sem jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

zonga

2016. április 29.

Pár napja használom, így a hatásáról még nem tudok érdemeben nyilatkozni. De ez a görgős cucc megőrjít. Volt már egyszer hasonló - golyós - szemránckrémem, de az jól kenhető, könnyen használható volt, ez viszont kínszenvedés. Nehéz kiimádkozni belőle a krémet, az ujjamra se könnyű kinyomni. Emiatt nem biztos, hogy tartós lesz a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

Marcsus

2015. december 7.

Amit ez a szemkörnyékápoló velem művelt, olyan a világon nincs... A kivitelezés tetszik, maga az ötlet jó, hogy görgős fejjel vigyük fel a krémet, de:
- a görgő nehezen működik, és fájdalmasan rá kell nyomni a bőrre, hogy mozogjon;
- nem érzem, mennyi az a mennyiség, ami elég, mennyi, ami sok, vagy kevés;
- nem tudom megfelelően eloszlatni, bemasszírozni, mert ezzel a görgővel lehetetlenség.
A krém egyébként borzalmasan szárít, az én érzékeny bőrömet a szemem alatt pikkelyesre szárította, mindezek mellé az 1-2 hetes használata után a szemem alatt tele lettem ráncokkal, amiket most próbálok a Gigi krémemmel eltüntetni. Lehet, hogy később még megpróbálom elhasználni (utálok bármilyen kozmetikai szert kidobni), addig is reménykedem, hogy a hatás miatt az őszi hideg levegő okolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

- nem érzem, mennyi az a mennyiség, ami elég, mennyi, ami sok, vagy kevés;

Agnes004

2015. szeptember 15.

Reggelre a szemeimet frissebbnek látom és mintha a sötét karikákon is segítene. Az állaga könnyed, hamar beszívódik. Nekem egyedül a golyós feje nem tetszik, erősen kell a szemem aljához nyomni, hogy kijöjjön belőle a krém ezért trükköt vetettem be: az ujjamra nyomok belőle, és úgy oszlatom el a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

trisztan

2014. május 3.

Nem tudom megítélni, hogy milyen.... egyszerűen ez a golyós applikátoros dolog kifog rajtam, nem érzem, hogy eleget kentem-e vagy sem. Mivel szettben vettem nagyon kedvező áron így került hozzám a szemránckrém, de ilyen golyós vackot mindegy, hogy milyen márkájú többet nem veszek. AZ éjszakai és nappali krém egyébként nagyon jó, így bízok benne, hogy ez is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

k.boglarka

2014. március 31.

Az állaga kissé folyós, hamar beszívódik. Én nappalra és éjszakára is használom. Jól lehet rá sminkelni. Ránctalanító hatását eddig nem tapasztaltam. Magamtól biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!