Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. január 2.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kiszerelés: 50 ml

dameliepoulain

2016. július 25.

Igazán pénzkidobás mert tényleg semmit sem mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Igazán pénzkidobás mert tényleg semmit sem mattit.

Irisz120

2015. szeptember 26.

Egyáltalán nem mattított, pedig ezért vettem. Egy kicsit hidratál, ezért 2* ,de senkinek sem ajánlom mattító krémnek, mert a hatása 0-val egyenlő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Vivien0

2015. február 27.

Nekem nem vált be. Egyáltalán nem volt mattító hatása az arcomon. Talán fél óráig nem volt tőle annyira zsíros ,de utána mintha zsírral kentem volna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 27.

Jenniii92

2015. február 21.

Max fél óráig tart a hatása és utána olyan szemcsés lesz tőle a bőröm, mintha hámlana.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Először nagyon szerettem, az illata kifejezetten tetszett. Aztán egyre jobban arra lettem figyelmes, hogy az arcom pici dörzsölésére is lehámlik a bőrömről. Szerencsére már tegnap este elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Orsyna

2014. június 18.

NEm értem mitől hámlik le a fejemről! nem szívódik be rendesen...:S
újabb oriflames cucc ami semmit se ér...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

NEm értem mitől hámlik le a fejemről! nem szívódik be rendesen...:S
újabb oriflames cucc ami semmit se ér...

MsEevy

2014. február 21.

Remek illatú kis krém! Órákig érezni magamon felkenés után.Puhít, hidratál, de nem mattít. Kis kiszerelésű, és drága, de azért 4!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

jampiangel

2014. február 14.

Régebben használtam, amikor még sminket nem igazán viseltem, akkor igazán látványos volt a mattító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Bexxx

2014. január 29.

Nekem is zsíros a bőröm, és mattítónak senki ne vegye meg, mert arra nem jó, viszont ilyenkor télen fel frissíti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Hunny14

2013. augusztus 20.

Csak azért töltöttem fel, hogy leírhassam, hogy teljesen pénzkidobás. Nem hogy matt nem lett tőle a bőröm, hanem egyenesen zsíros, olyan érzés volt mintha libazsírt kentem volna az arcomra, és utána bárhogy mostam le az érzés megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.