Oriflame

Ár:   799   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Ár:   799
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elfedi és ápolja a bőrhibákat. Csökkenti az újabb pattanások kialakulását és a már meglévőek méretét.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b5bea

2016. november 2.

Nemrég került elő a dobozkámból, így újra elkezdtem használni. Nappalra nekem sem vált be, kissé narancsos színe van, de este a pattanásokra kenve nagyon hatásos, másnapra csökkenti a méretüket, leszárítja a még gyulladásban levő területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

MAnna24

2015. október 18.

En nagyon szeretem, segit a pattanasok eltunteteseben. A fedes semmit se er, de az nem erdekel, nem arra vettem. Arra ott van a korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

Andismile18

2015. augusztus 7.

Sajnos nagyon nem vált be. Tulajdonképpen azt se tudom mire jó, mert semmit nem csinál. Nekem nem szárít, nem ápol és nem is fed, tökre narancssárgás a színe és tiszta foltos leszek hiába próbálom eszolatni. Szóval ez bukta volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Macsek12

2015. július 10.

Nekem nagyon bevált,hamar elttűnek a pattanások és nem hagy maga után heget,csak egy baj van vele nem szívódik be elég jól a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Szerintem elég hatásos a pattanások leszárítására. Én nem használom korrektorként, mivel nem is annak van meghirdetve.... Jó hogy színezett, de inkább pattanáskezelő krém. Esténként lefekvés előtt szoktam bekenni a pattanásokat, reggelre lejjebb viszi őket, kétszeri használatra teljesen eltűnteti őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

bdori

2014. március 27.

Nekem túl sötét,sárgás,így nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Nekem túl sötét,sárgás,így nem tudom használni.

k.ingrid90

2014. március 26.

Nekem sincs a legjobb tapasztalatom vele. Nagy lelkesedéssel rendeltem meg, de ugyan ekkora csalódás is ért. Nálam még a bőrhibákat (hozzá teszem ritkán van pattanásom és azok is kicsik) se takarta el, csak minimálisan halványította. Annyit viszont csinált hogy a gyulladtabb pattanásaimról a pirosságot kicsit levitte. Nagyon ritkán itthon használom, hogy fogyjon, mert pakolgatom ide oda. Szerintem ilyen se nem árt és nem használ kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

hHusi

2013. április 8.

nekem egyáltalán nem vált be. a szekrényben porosodik. csak akkor használom ha elfogy a korrektorom és kell egy "gyors" segítség az arcomon. de azonkívül hogy elfedi a bőrhibákat egyáltalán semmi más hatása nincs számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

nkatika

2013. február 12.

Otthoni használatra remek, gyógyít is, ha sminket nem használok, akkor hatásos. Kimenni vele nem tudok, mert nekem túlságosan sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

hdaranyi

2012. október 5.

Nem vált be!:-(felkenés után nem sokkal már folyik az arcom tőle és ráadásként kb5 óra használat után 2 db új pattanásom is kibújt tőle!!!!:-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.