Oriflame

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pen, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szemkörnyékápoló új, továbbfejlesztett formulája feszesíti a szemkörnyék bőrét, és határozottabbá teszi a kontúrvonalát. Gazdagon tartalmaz feketeírisz-kivonatot, amely simábbá, feszesebbé teszi a bőrt, és csökkenti a finom vonalak és ráncok megjelenését.

Kiszerelés: 15  ml

zonga

2020. február 5.

Én szerettem ezt a krémet. Most, hogy elfogyott, másikat használok (ajándékba kaptam), de lehet, hogy veszek még ilyet. Az állaga nekem tökéletes: nem gélszerű, hanem krém, de nem tömény, sűrű, pont jó. Könnyen adagolható, könnyen eldolgozható, de azért van benne anyag. Gyorsan beszívódik. Engem nem irritált, nem csípett. Szerintem illúzió azt gondolni, hogy egy számránckrém eltünteti a ráncokat, de ha már "szinten tart", az jó. Ez a krém szinten tart, az biztos. A hatását nehéz megítélni, de inkább utólag vettem észre, amikor már elfogyott, és mást kezdtem felkenni, hogy azért ezzel mégis szebb volt a szemem környéke. Akciósan, szettben szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

melike_0817

2019. november 11.

Jó kis hidratáló, a ráncok elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni. Akciósan fillérekért lehet hozzájutni, szerintem megelőzésre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

ciska

2018. augusztus 9.

1,5 hete használom. Jól hidratál, hamar beszívódik, de hatása egyenlőre nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

1,5 hete használom. Jól hidratál, hamar beszívódik, de hatása egyenlőre nincs.

Lolychan

2018. április 19.

Könnyű kis krém, hamar beszívja a szemkörnyékem. Nem irritál, de nem is érzek semmi hatást. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

dandy

2015. október 29.

Kb. 2 hete használom, a szemem környéke nem ráncos, inkább karikás, fáradt, kicsit petyhüdtebb szokott lenni. Nos ez nem egy csodaszer, de a karikákat halványította, a bőr is feszesebb lett. Nem tudom, hogy a ráncokkal hogyan birkózna meg....
Kellemes, diszkrét krémes illatú, pont jó az állaga, nem sűrű, nem folyékony, gyorsan felszívódik, nem hagy semmilyen nyomot, nem irritál.
Akciósan vettem (1399 Ft), annyit bőven megér, el fogom használni, de újra nem veszem szerintem, kísérletezem tovább...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

0bikbik0

2015. július 15.

Karikákra, apró ráncocskákra szerettem volna hatékony krémet. Sajnos az átlagnál is rosszabbul teljesített nálam. Zsíros, nehéz krém, felkenés után marad a bőrömön egy végkony filmréteg, ami számomra kellemetlen. Hatástalan is igazából (tudom, nem lehet csodát várni bőrállapot tekintetében pusztán egy krémtől, de azért találkoztam már olyan krémmel, amit rendszeresen használva érezhető, látható hatással rendelkezett). Az ára szerintem nagyon sok a látható hatásához képest. Ennél jóval olcsóbb, szebb összetevőjű drogériás krémek is képesek visszazsírozni a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

loju

2015. április 16.

Akciósan vettem, annyit tényleg megért! Különösebb hatást nem vettem észre. Bár ebből a szempontból szerencsés típus vagyok, hiszen semmi probléma nincs a szemkörnyékemmel, csak önmagam megnyugtatására használok szemkrémeket. De egy kimondottan kellemes krém szerintem. Gyorsan beszívódik, nem marad utána zsíros utóérzet és egyáltalán nem irritál, pedig elég érzékeny a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Dayanara

2014. április 1.

Még régebben használtam, nem mondom, hogy rossz, de nekem nem igazán vált be. Összességében szerintem még drága is, mármint ennyit nem ér, csak akkor venném újra (talán), ha valami hatalmas akcióban lenne, nevetséges áron.
Mondanám, hogy alapvetően egy jól hidratáló krém, de szerintem nem hidratál kellőképpen, vagyis nem elég mélyen. Inkább csak olajos kicsit a krém.
Ami nagyon idegesített benne, hogy pokolian tudta csípni a szemem, még akkor is, ha próbáltam úgy kenni, hogy ne mehessen bele. Órákig könnyeztem utána és ezáltal nekem is kis fehér "csipa", keletkezett a szemem belső csücskében, amit mindig törölgetni kellett. :D Időnként még irritált is kicsit (egyébként ezért kaptam meg ismerősömtől, mert az ő szemkörnyékét annyira irritálta, hogy egyszerűen nem bírta).
(Viszonylag) fiatal korom ellenére is legtöbbször száraz a szemkörnyékem és már vannak szarkalábaim bőven sajnos. Karika és időnként táska/püffedtség is akad.
Nos, nekem ezek közül egyiken sem segített, legalábbis nem nagyon vettem észre. Feszesítést sem, de talán egy kicsivel valóban határozottabbak voltak a kontúrjaim. De szerintem ez magának a krémnek köszönhető, ezt szinte bármelyik olajosabb, teltebb krémmel el lehet érni (és csak addig marad, amíg rendszeresen kenegeti az ember).
Érdekes, hogy többen azt írtátok, nem csípi a szemet, lehet ha egyszer újra erősen akciós lesz, akkor teszek még vele egy próbát. De így is azt tudom mondani, hogy gyakorlatilag a közepes szintű hidratáláson kívül semmi hatása nincs. Annyi, hogy ragyogóbbnak, frissebbnek, egészségesebbnek tűnik ott a bőr (az olajosság miatt is), ami egyébként persze jó, és egy sima szemkörnyékápolóval vagy géllel nehezebb ezt a fajta ragyogást elérni. Viszont sajnos a karikákra, puffadtságra nincs sok hatása, szóval lehet azokat ezáltal még jobban ki is emeli.
Jelenleg csupán 2 csillagot tudok rá adni, ha valamikor mégis újraveszem és akkor más tapasztalataim lesznek, abban az esetben majd módosítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

galagonyanya

2013. december 28.

Számomra valamennyi szemránckrém az "alibi-kategóriába" tartozik, azaz azért használja az ember lánya, hogy a lelkiismeretét megnyugtassa:lám-lám, teszek valamit a bőrömért, senki nem mondhatja, hogy nem törődöm magammal... Szóval, a szemkrémek szerintem sem nem használnak, és jó esetben nem is ártanak. Ennek a követelménynek teljesen megfelel ez a termék, amelyet akciósan (450-ért) vettem vagy egy éve, ennyit megért, többet nem szívesen adnék érte. Félreértés ne essék, semmi bajom vele, jól felszívódik, nem irritál, de kb. ennyi. Egyetlen más szemránckrémnek sem adnék három csillagnál többet, inkább kevesebbet, de ez ennyit azért megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

ursus

2013. október 23.

Az eddigi legjobb szemkrémem. Már a második tégelyt használom. Nekem nagyon jó a szarkalábaim ellen és nagyon jól hidratál is. Sok szemkrém nem szívodik be, de ez tökéletes. Ki is próbálom majd a többi terméket is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.