Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Habchók, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A testápoló fokozatos, természetes hatású barnaságot nyújt. Lágy, nőies illata van. A bőr ragyogását fokozó komplexet tartalmaz, amely hidratálja és enyhén csillogóvá teszi a bőrt.

0bikbik0

2015. augusztus 19.

Nagyon szerettem. Nem használtam egész évben, csak késő tavasztól, őszig. Első használat előtt alaposan bőrradíroztam, majd előhidratáltam, utána használtam ezt a krémet. Később már nem minden használat előtt radíroztam, de az előhidratálást soha sem hagytam ki. Nekem így nagyon bevált: nem voltak száraz részeim, egyenletesen, szépen befogta a bőrömet. Nem sárgás, inkább barnás volt az eredmény. Az illata sem zavaró, jobb, mint általában az önbarnítóké. Arcra én nem használtam, és mindig kezet mostam utána, így semmilyen kellemetlen "mellékhatása" nem volt. Szépen, egyenletesen kopott nem volt foltos. Az összetevői nem a legszebbek, de az Oriflame valamiért nagyon kedveli a parabéneket...

20150819: Tavasszal rendeltem, sokadjára, most fogyott el. Most olvasom a megjegyzésekben, hogy már nem lehet rendelni. Néztem a honlapon, valóban nincs már. Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

PAncsi79

2015. július 30.

Idén nyáron önbarnító lázban égek, így viszonylag sok önbarnítót kipróbáltam már. Az Oriflame termékeit nem igazán ismerem, de amikor a kezembe került a katalógus és ez épp akciós volt, gondoltam kipróbálom.
Hát ez nekem nem jött be. Nem igazán látszik a színváltozás a bőrömön, ha vastagabb rétegben kenem, akkor pedig kellemetlenül ragad másnap a bőröm. Ráadásul engem inkább zavarnak a benne található csillámok, mint tetszenének, szerintem egy önbarnítóba felesleges.
Nem jött be, szerintem ennél sokkal jobb önbarnítókat lehet találni (akár drogériában is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

lina54

2015. július 2.

Nekem a fehér bőrömre való használata során nyár előtt kitűnően szerepelt!!! Nagyon szép, egészséges barnaságot kapott tőle a bőröm, egyáltalán nincs az az undorítóan büdös barnítókrém szaga. Azt azért hozzátenném,hogy ebben vannak apró csillámok. Egyik este fürdés után bekentem magam, és másnap mikor kimentem a napra csillogtam mindenhol :D Mondjuk nem volt feltűnő,de én közelről láttam. Akciósan vásároltam, és ha lesz következőre akciósan fogok is még venni, mert gyorsan, szépen kapok barna bőrt vele !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Alexa95

2015. június 8.

Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki könnyű és gyors barnulást akar. Egy éve használom és tökéletes. Ha nem szerepel a katalógusban akkor is lehet rendelni, csak szóljatok a tanácsadótoknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 8.

Bunnylove92

2015. május 28.

Na, én vagyok aki már tényleg az összes drogériás barnítót kipróbálta. Eddig ez a legjobb. Narancssárga helyett foltmentes barna színt ad, ami szerintem nagyon tartós is. Kb. 7-800 ft-ért vettem, abszolút megérte. Szerencsére az orrfacsarú barnítós szag sem jelentkezik olyan intenzíven ennél a terméknél. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

izus1211

2015. február 24.

Mar 3. alkalommal hasznalom...es meg kell, hogy mondjam: minden varakozasomat felulmulta :)
Hofeherke borom van, az eddigi hasznalat utan mar olyan szinem van mint aki napot is latott :D emberi szinben pompazom :D
Mindenkinek ajanlani tudnam aki nem probalta vagy felne ujra belevagni az onbarnitozasba, foleg egy regi Dove-os csunya csalodasom utan amit vegul sikerult kihevernem!
Egy gramm foltot sem hagy,de a konyok-terd es szarazabb reszekhez egy elohidratalast megtehetunk ha nem akarjuk, hogy a kiszikkadt reszek barnasabbak legyenek :)
A csillamok leperegnek nagyjabol ha este furcsi utan kenem be magam, illetve onbarnito illatot sem erzek masnap reggel :) DE! Azert varja meg vele mindenki azt, hogy beszaradjon a krem es utana oltozkodjon pizsi szerkoba:)
Nalam tobb, mint 5-os!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Nalam tobb, mint 5-os!!! :)

egyedszilvi

2014. szeptember 21.

Hosszú évek óta használok önbarnitókat,de ez nem jó.
Vagy 10-15 félét használtam már,az utolsók között van a sorban(sajnos)pedig árában jó lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Hosszú évek óta használok önbarnitókat,de ez nem jó.

sz.klaudiia

2014. július 27.

Tetszik ez a termék, én sem lettem tőle csíkos. Szerintem nagyon jó hogy egyben testápoló és még egy kis színem is lesz tőle. A lábam szép barna lett tőle, de a felső testemen nem igazán vált be, csak egy hangyányi színt ad neki, de még kenegetem, nem adom fel ilyen könnyen. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 27.

cinoci

2014. július 3.

Szépen barnít, egyáltalán nem lettem tőle csíkos. A színe nem az a narancsos önbarnító-szín, teljesen természetes hatású. Első szaglásra az illata is ok, de miután beszívódott, egy picit érződik a klasszikus önbarnító-illat. Mindenesetre eddig klasszisokkal jobb, bármelyik eddig általam használt önbarnítónál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

andi93

2014. július 1.

Sikerült beszereznem és ki is próbáltam. Nem rossz önbarnító, igaz még más fajtát nem igazán használtam, hogy összehasonlítsam, de sok jót hallottam már róla. Féltem, hogy foltos leszek vagy sárgás színem lesz, így elsőnek csak a lábaimon próbáltam ki. Teljesen jó volt így az egész testem bemertem kenni vele. Persze előtte alapos radírozás. Egyáltalán nem lettem foltos sehol sem és a színe is nagyon szép, jó ez benne, hogy fokozatosan barnít. Hátránya, hogy első alkalommal nagyon zavart a szaga ami krémezés után pár órával jelentkezett olyan erős "szoli szag" de már azóta megszoktam, és eléggé csillogtam tőle. Érdemes este használni, mert reggelre a szag sem érződik és a csillogás is enyhül. Nem mindennap használom, de egy alkalommal az egész testre elég sok krém kell és félek, hogy hamar elfog fogyni, és elég sok idő kell mire elérem a kívánt színt. Talán csak egy kicsit észre vehető, hogy nem nap barnított bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3