Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2020. november 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

A szőrtelenítő krém gyengéden távolítja el a szőrzetet, 5 perc alatt. A krém gazdag, hidratáló formulája csökkenti a szőrnövekedés mértékét és puhává varázsolja a bőrt. Tartós hatást nyújt. A felvitelét megkönnyítő spatulával.

Kiszerelés: 100  ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lierre

2017. augusztus 11.

Jöttem véleményezni, nehogy megvegyétek, de most látom, nem én vagyok az első csalódott vásárló. Már kb. 3-4 éve tologattam balról jobbra a TEK (Titkos Elfekvő Készlet) dobozomban. Egy időben szőrtelenítő krém lázban égtem, de csakis intim részen, a többi helyen a gyantára esküszöm. Bár asszem pont ez után a krém után váltottam ott is a gyantára. Most elhasználtam a maradékot, mert utazás előtti este ért az a kínos felfedezés, hogy elfogyott a gyanta lehúzócsík itthonról... És eszembe jutott, miért vergődött ez évekig a szekrényben... Csíp és lemoshatlan. És szőr marad utána. Mazochistáknak kötelező darab, egyenként nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

romsicsbori

2017. január 5.

Szeretnék lekuporodni a zuhanytálca sarkába és sírni.
Nyáron vettem meg, kb. 2200 Ft volt. A miértjét a mai napig sem tudom, ugyanis tökéletesen elégedett vagyok a "deréktól lefelé borotva, deréktól felfelé epilátor" módszerrel. Most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. Úgy fáj és ég tőle a bőröm, mintha 96%-os kénsavval öntöttem volna le a lábamat. Égek, viszketek, fájok, és még szőrös is maradtam. Pedig betartottam a dobozon leírtakat.
Na megyek sírni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Szeretnék lekuporodni a zuhanytálca sarkába és sírni.
Na megyek sírni...

Annie88

2013. május 19.

KATASZTRÓFA! Csupa nagybetűvel. Egyrészt még akciósan is drága, másrészt büdös. Jó, oké, melyik nem?! De ehhez jön még, hogy a nem kifejezetten erős szőrt is csak foltokban, vagy egyáltalán nem szedi le, ellenben a bőrt azt tökéletesen leégeti vagy lemarja. Úgy, hogy utána hosszú napokig nagyon fáj és nagyon csúnya. Pedig állítólag kíméletes. Ja, és az egész tubus tele van kb. félcentis fehér műanyag rudacskákkal. Olyan, mintha egy fésű letört fogai lennének. Egyszerűen undorító! Ha ez lenne az egyetlen szőrtelenítő krém a világon, akkor én bizony inkább szőrösen mászkálnék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.