Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszivett85, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémzselé szinte átformálja a test kontúrját és feszesebbé teszi a bőrt. Hidratáló Hydracare+-összetevőt, élénkítő tengeri algát és karcsúsító, antioxidáns hatású fehér teát tartalmaz. Egész napos hidratáltságot nyújt.

Kiszerelés: 150 ml

spavanilly

2015. november 13.

A termékcsalád részeként vettem, bízva a hatásában. Friss illatú, zselés állagú termék, közepesen jól szívódik be. Az illatáért szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Moonlight

2014. március 5.

Nem használom rendszeresen,ezért alakformálásról nem tudok nyilatkozni.
De könnyen beszívódik, a bőr pedig selymesen puha lesz.
Illatát sosem tudnám megunni. Ráadásul nem is illan el egyhamar.
Az ára miatt én csak akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Nem használom rendszeresen,ezért alakformálásról nem tudok nyilatkozni.
De könnyen beszívódik, a bőr pedig selymesen puha lesz.
Illatát sosem tudnám megunni. Ráadásul nem is illan el egyhamar.
Az ára miatt én csak akciósan vettem.

Monik

2013. december 22.

Én sportolás után szoktam használni, elég jól feszesíti a bőrt és az állaga is jó, de az illata csak átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

melindae

2013. október 14.

Nagyon jó kis termék ez, tényleg feszesít, simít is. Nyáron kellemesen hűsít. Csillagos ötöst adnák, ha az összetevői megfelelnének a "natúr" kategóriának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

cicapillango

2013. május 20.

én anno a teljes testemre használtam, ott nem nagyon éreztem változást kivéve talán a combom környékén. most eszembe jutott, hogy van egy ilyenem, és mivel már egy ideje mellfeszesítőt keresek, gondoltam kipróbálom csak arra a felületre, hátha jó lesz. hát jó lett :) már az első pár alkalom után szemmel látható volt a változás, tényleg nagyon jól feszesít, az illata is szuper, az állaga is, gyorsan beszívódik és nagyon puha is a bőröm utána:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

noxibaba

2012. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. Nem az alakformálása miatt (nem igazán érzek ezen a téren változást, egy kicsit feszesít, az igaz.). De isteni illata van, gyorsan felszívódik és nem lesz ragacsos a bőr. Utána, bársonyos és puha. Az illatát meg egyenesen imádom! :) Ha akciós, akkor megéri, de szerintem 150 ml-ért 1300-1400Ft sok. (Csak ezért kap 4 csillagot!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract

Oleth-20 ti I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.