Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica1989, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az arcradír eltávolítja az elhalt hámsejteket. Az arcbőr tisztítását követően masszírzza körkörös mozdulatokkal a bőrbe, a szemkörnyék kikerülésével. Malachitot, vitaminokat és Hydracare+-összetevőt tartalmaz.

Kiszerelés: 75  ml

Ár: 1500 , Eladó: Fillingg
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kőszeg, Csepreg, fizetés: Személyes átvétel, vagy utalás után feladás, de akkor van postaköltsége

zdoreebaba

2020. május 10.

Krémes textúrájú és valóban iciripiciri gyenge szemcséket tartalmaz. Az arcápolási rutinom hétvégi tagja volt, amit elég gyorsan elhasználtam. Mindig a habzó arctisztító után vittem fel és egy enyhén nedves kefével dörzsiztem, így elég hatásosnak bizonyult. Az illata valóban lehetne diszkrétebb, de több heti/havi használat után elég jól megbarátkoztam vele, sőt a végén már meg is szerettem és ahogy elfogyott hiányzott... Igazából nekem a T-vonalamat rendbe tettem, viszont az orcámat, ami inkább szárazabb eléggé szárította. Újra nem fogom venni, mert már nem kapható. Elhasználtam, számomra nem volt annyira rossz élmény, de a szemcsék lehetnének benne erősebbek, a krémességét vissza lehetne venni és az illata két fokkal gyengédebb lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

JudithBeauty

2019. február 28.

Óriási csalódás, én valami jobbra számítottam. Egyátalán nem radíroz, pedig ez lenne a lényege, emellett nagyon szárítja a bőrt. Az illatával sem vagyok kibékülve, ugyanis túlságosan erős, tömény, így a használata is igazi kínszenvedés.
Még testradírként sem működött, szóval ilyen termék többször nekem nem kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Még testradírként sem működött, szóval ilyen termék többször nekem nem kell!

fdorottya

2018. május 16.

Hát nem estem hanyatt tőle. Semmi extra. Nem radíroz eléggé, kicsit szárít. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

6vilag

2018. március 24.

Régebben sokkal jobban szerettem e márka termékeit sokat vásároltam, de ma már nemigen. Ezt annyira akartam szeretni, de gyakorlatilag semmire sem jó, még keresnem kell az "igazi"-t. Jó az illata (legalábbis nekem tetszik), az állaga is, de valahogy mégis egyenlő a nullával. Mármint a radírozó hatása. Mondjuk krémes szappannak elmegy. Bőröm zsíros, tehát szükségem lenne a jó radírra. Ezt felkenem, átdözsölöm az arcom, aztán ledörgölöm vattapamaccsal. Arcom tiszta lesz, zsírmentes, az biztos. Picit szárít, utána húzódik kissé.
Sokáig elég, és a végére nagyon is unom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Sokáig elég, és a végére nagyon is unom már.

ALettah

2017. december 12.

A radírozó hatása nulla, konkrétan alig vannak benne szemcsék, én harmadik használat után megtoldottam egy késhegynyi kávézaccal, úgy remekül működik. Az illata számomra kellemes, kicsit gyógyszeres, hűvös. És határozottan csinál valamit a bőrömmel, simább, tisztább, fényesebb lett tőle, és eddig nem hozott elő pattanásokat.
Három csillag, mert radírként árusítani szerintem erős túlzás.
Lepontozom egy csillagra, mert muszáj volt áttérjek a kávézacc-olívaolaj kombóra, valami nagyon iritálta a bőröm belőle, főleg, ha véletlenül a szem környékére került. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Három csillag, mert radírként árusítani szerintem erős túlzás.

kviktoria

2017. október 20.

Tisztít, de egyáltalán nem radíroz. A szemcsék kicsik és kevés van belőlük. Lehet, hogy újraveszem, de nem nevezném arcradírnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Panka86

2017. június 21.

Akciós csomagban vettem azarcradírt az ecsettel és az arcmaszkkal. Így kifejezetten jó ajánlat volt, Mivel az arcradírt és maszkot mindig együtt használom, így egyben szeretnék véleményt alkotni. Illatuk számomra kifejezetten természetességet sugall, bár az összetevőket olvasgatva kicsit becsapósan. Az ecset nagyon kellemessé teszi a maszk felvitelét. Hatásuk engem pozitívan meglepett, gyönyörű a bőröm tőle, napokig nem fénylik, sima és egyenletes. Kicsit nehézkes a maszkot nyom nélkül lemosni, ezért és a parabentartalomért 1 csillag minusz. Valószínű újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

anitaaa04

2017. június 9.

Ajándékba kaptam, sajnos engem nem nyert meg, nagyon lassan fogy, zsírossá válik tőle az arcbőröm és használat után napokig ragyog az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Lilluska

2017. május 30.

Sokat vártam ettől a terméktől, de végül csalódtam. A szemcsék annyira picik, és annyira kevés van benne, hogy radírozni kb. lehetetlen vele, ezért sima arctisztítónak használom, annak nem rossz, de nem azért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

mlaura897

2017. május 29.

Az illata nagyon tetszett, de ezenkívül sajnos más pozitívumot nem tudok róla mondani.
A radírozó szemcsékből nagyon kevés van benne és szinte semmit sem csinált az arcommal. Elhasználtam, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak