Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon tartalmaz mangó- és kakaóvajat, amelyek selymesen puhává varázsolják az ajak bőrét.

30 káprázatos árnyalatban kapható.

Ár: 500 Ft , Eladó: bdori
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
RyahOneY

2019. szeptember 18.

Azt hiszem, ebből csak 1 árnyalatot próbáltam, a Taupe Delight nevűt, ezt viszont imádom. :) Gyönyörűséges barnás-lilás-rózsaszínes árnyalat, a pigmentáltsága is teljesen rendben van, krémes, könnyű felvinni, és javítani is, önmagától nem maszatolódik. :) A tartóssága átlagosnak mondható, evés-ivás nélkül egész jól bírja, de csodát azért nem kell várni, meg hogy egész nap fenn marad. Jó ideig napi használatban volt, mégsem fogyott annyira vészesen, mert nem kell hatszor áthúzni az ajkakon, hogy valami látsszon belőle... Ennek ellenére viszont betáraztam belőle, legalább 2 bontatlanom még van otthon, vész esetére. :)
Ha fogynak kicsit a meglévő rúzsaim, biztosan ki fogok még próbálni belőle más árnyalatokat is (ha még kapható lesz, de nagyon remélem, hogy még sokáig nem fogják kivonni a forgalomból - az egyik kedvenc Oriflame termékem ez).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Julus92

2019. augusztus 10.

Régebben használtam egy korallos árnyalatot. Az elején szerettem, szép volt a színe, visszafogottan fedett. Aztán pár hónap után már valahogy nem volt olyan szép a fedése, és nem is volt tartós. Kínkeservesen, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Vicus0803

2018. november 23.

1 színt vettem meg, nekem színezett hidratálóra hasonlit, nem tartós az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

SimonO

2018. november 22.

Kellemes, krémes termék, hétköznapra megfelelő visszafogott színt kölcsönöz, de nem tart ki sokáig az ajkakon, pár óra mindössze.
Nem szárítja az ajkakat, így a hidratáló hatás ígérete is megvan a termékben, nem szükséges aláhidratálni, hogy használhassuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

LadyBianka

2018. augusztus 29.

Anyukámtól "nyúltam le" a warm peach árnyalatot, mert otthon pihenésemkor kipróbáltam és rákaptam :)
A színe nagyon nyári,kellemes, nem erős, jól hidratál. Az illata engem nem zavar.
Én ennyit várok el egy rúzstól, tökéletesen hozza. Rendelek még :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Én ennyit várok el egy rúzstól, tökéletesen hozza. Rendelek még :)

nkatika

2018. augusztus 23.

Émelyítő az íze és az illata, ez az első, amit el kell mondjak róla, pedig a színnel és az állaggal sem vagyok elégedett!
Halvány barack árnyalatra vadásztam, amit a drogériás kínálat nem elégített ki. Másodjára sikerült megrendelni, amikor akcióban volt, nagyon izgatottan vártam rá. Roppant kemény, nehezen applikálható, emiatt darabosan ráncokban megülő a formulája, ha sikerül leküzdeni a hányingert. A színe annyira halvány, hogy átlátszó. Viszont nem balzsamos, tehát nem váltja ki az esetleges ajakbalzsamot, akként nem funkcionál, ez egyértelmű.
Kuka lesz a vége, mondom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kuka lesz a vége, mondom!

Katashka

2018. április 17.

Le volt árazva mikor megrendeltem, nem vártam tőle sokat, jól is tettem. A világosabb árnyalatokból rendeltem. Inkább nevezném színezett ajakápolónak, mint rúzsnak, ugyanis elég gyenge a fedése. Érzésre azonban tényleg olyan, mintha egy ajakápoló lenne rajtam, könnyed, kényelmes. Aki erre vágyik az szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

nita99kasler

2018. március 12.

Very Burgundy árnyalat van meg belőle. Gyonyörű a színe, de nálam egyáltalán nem tartós. Könnyű kezelni, nem szárítja az ajkam. Mindent egybevéve használható, de kicsit macera, nagyon olcsón jutottam hozzá, ezért 3*ra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

laurora

2018. március 2.

Nagyon szeretem, egy erőteljes fukszia árnyalatban van meg nekem. Viszonylag tartós, nem szárítja az ajkaimat és szinte nem is érzem, hogy viselem. Az illata az egyetlen hátrány számomra. Elég erős "nagymama" illat, de az ajkaimon nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Encsuliguli

2018. február 21.

Sajnos az összetevői szörnyűek, egyébként nagyon szeretném ezt a rúzst. Az állaga zsírkrétaszerű, jól kenhető. Klassz, telt színekben kapható, a szolidabbtól a szexisig. Nem szárít, bár az én ajkaim elbírnak alá egy réteg labellot. Szoktam igazgatni rajta napközben, ennek ellenére egészen tartósnak mondanám. Nem használom napi szinten, inkább csak alkalmakkor, ezért nem bánom, hogy van néhány árnyalatban a sminkcuccomban. Akciósan megéri kipróbálni. És ami plusz pontot ér, hogy a katalógus színminta megegyezik a valósággal. Nem zsákbamacska. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Isopropyl Lanolate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Vegetable Oil, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Paraffin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 77491, Red 27 / CI 45410, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.