Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

5 az 1-ben szempillaspirál csillámló, fekete színben. Optikailag dúsítja, hosszabbítja, íveli, különválasztja és ápolja a pillákat. Ünnepi ragyogást nyújt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Petra0408

2019. június 9.

Nem csillog, viszont nekem valahogy jobban bejött, mint a sima 5 in 1.
Tartós, kellő türelemmel szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Nem csillog, viszont nekem valahogy jobban bejött, mint a sima 5 in 1.
Tartós, kellő türelemmel szép pillákat csinál.

bubilany

2017. szeptember 11.

Egyik kedvencem! Csillogni viszont nem mondanám hogy csillog...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Egyik kedvencem! Csillogni viszont nem mondanám hogy csillog...

peto.kittus

2017. augusztus 9.

Nem ájultam el tőle, de nem is tartozik a rossz szempillaspirálok közé. Én az íves kefét jobban szeretem, mert szebben tudok vele dolgozni, de ennek nagyon tetszett hogy vékony a keféje és szépen kibírtam vele festeni a kisebb pillákat is.
Ár-érték arányban jó, de nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ár-érték arányban jó, de nálam nem újravevős.

Kmerci

2017. április 29.

Őt is imádom a sima One-al használom felváltva ami épp olcsóbbra jön ki a katalógusban. Csillogást ne várjon tőle senki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Fruzzzzzs

2017. február 20.

Egy 5 termékes szett részeként vásároltam meg, az egész csomag ára 1500 forint volt, ennyibe kb. csak egy szempillaspirál szokott kerülni, szóval nagyon megérte. Nem rossz kis cucc, pont elegendő mennyiségű festéket vesz fel az ecset és könnyű is használni. A pillákat szépen szétválasztja és valamennyire dúsít is, de hosszabító hatása nincs, illetve nagyon jelentéktelen. Natúr napokra elegendő, az akciós ára jó, de teljes áron nem érné meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

szofiaa

2017. február 6.

Nagyon sokáig csak ezt a szempillaspirált használtam és nagyon meg voltam vele elégedve, csak azért váltottam, mert akartam egy komolyabbat és találtam jobbat, de csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

dorikatapal00

2017. január 29.

Egy ajándékcsomagban rendeltem, több dolgot 1200 Ft-ért, ennyiért meg bőven ajándék. Szerintem nagyon szuper és tényleg olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

SzTellsIt

2016. október 27.

Egy Rimmel spirál helyett rendeltem. A keféje nagyon különös kialakítású, meg kell szokni a használatát. Nagyon szép pillákat eredményez, nem tapasztja össze a szálakat, a legkisebbeket is ki lehet vele festeni. Nincsenek nagy elvárásaim egy szempillaspirállal szemben, mert szerencsére el vagyok látva szempillákkal, nekem pont megfelelt. Egy csillagot mégis levontam ugyanis a 5 in 1 azért kicsit túlzás, illetve abszolút nem láttam az "enyhén csillámló" hatását, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

barbwire

2016. október 23.

Számomra ugyanaz mint a "The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál", szeretem ezt is. Sőt, mondhatni nem is tudok különbséget tenni köztük! Ami figyelembe véve, hogy csillámló fekete színt ígér igencsak elgondolkodtató. Merthogy én semmiféle plusz csillogást, intenzívebb fekete színt nem érzékeltem a tesójához képest. Azért marad a 4*, mert hozza a The One sorozat összes jó tulajdonságát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

muffinka

2016. június 1.

Nagyon szeretem ezt a spirált, könnyű használni, nem ragasztja össze a szempillákat akkor sem, ha 2-3 rétegben kenem fel, ellenben illyenkor nagyon szép hosszú és ívelt szempillákat lehet vele varázsolni. A csillámlást nem vettem észre a szempillákon, de így is 5 csillag, mert egyébként teljesen rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.