Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: blairwaldorf, az összetevőket feltöltötte: Ipacsne, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Hidratál - akár 8 órán át.
  • Védi a bőrt - SPF 25.
  • Alapoz.
  • Élénkít.
  • Simábbá teszi az ajak felszínét.
  • Csökkenti a finom vonalak megjelenését.
  • Komfortos viselet.
  • Nyugtatja az ajak bőrét.
  • Tökéltesíti az ajkak megjelenését.
  • Nem ragad.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hiuz

2020. október 8.

Vegyesek az érzéseim, először nagyon tetszett, majd fokozatosan ábrándultam ki belőle. Kezem ügyébe tettem az utóbbi napokban, nagyon keserű az íze, és most először tűnt fel, hogy felkenés után 20 perccel gondolkoztam, hogy mivel is kentem be a számat? mert annyira dehidratált volt,újra felkentem, ismét az az íz és fura illat...amít ígér "8 órás hidratálás" nem igaz. Nekem ez az íz még a torkomat is kaparta. Előttem egy hozzászóló írta, hogy parabént is tartalmaz, gyorsan meg is néztem az összetevőket, és tényleg, és még paraffint is...Sajnálom, mert akartam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

lakeresztes

2020. július 10.

Hát, gyerekek, én is ráfáztam ezzel...nagyon-nagyon bánom, hogy megrendeltem.. olyan rossz íze van, hogy nem bírom elviselni és konkrétan kicserepesedik tőle a szám.. undorító.. ritkán írok ilyet, de ez most nagy mellényúlás az Oriflame-től, amit egyébként szeretni szoktam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Vicus

2020. július 9.

Annyira rossz, hogy alig tudom értékelni, ki is dobtam. Meg hogyan lehet ennyi hazugságot/ígéretet összeszedni hozzá? Mi az hogy élénkít, alapoz? Csökkenti a finom vonalak megjelenését? WTF?! Ajaktermékbe amúgy is miért tesznek parabént?
Számon semmi sem látszott belőle és nem is hidratál különösképpen. Szokásosan túlárazott Oriflame-es vacak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

veci

2020. június 29.

Nekem a Soft Peach árnyalat van meg, habár nem hiszem, hogy látszik belőle valami az ajkamon. Nem egy rossz ajakápoló, ad egy kis szaténos csillogást, de színt nem igazán. Tipikus rúzsillata van, ami nekem tetszik. Kellemes az állaga, nem az a megolvadós fajta. Alapvetően nem rossz, de nem egy nagy szám és szerintem akciósan se nagyon éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

blairwaldorf

2020. június 6.

Nekem ez nagyon bevált. Tényleg hozza, amit ígér! :) Az ára kicsit borsos, de majd akcióban újrarendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polyisobutene, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Rhus Verniciflua Peel Wax, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene, Titanium Dioxide (Nano)
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Acacia Senegal Gum, Pogostemon Cablin Leaf Oil
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.