Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A szemhéjárnyaló pigmentgazdag színei intenzív hatást nyújtanak. Keskenyített kialakításának köszönhetően egyszerű és precíz használatot tesz lehetővé. Ideális a szemkontúr megrajzolására, és a füstös szemsmink kialakítására.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

noricza

2021. február 26.

Ez az ajándék lónak kategória...A fekete van meg belőle, ami nem metálos. Amíg hegye van szépen lehet vele dolgozni aztán ahogy kopik ugy egyre nehezebb. Kissé nehézkesen de eldolgozható, a színe intenzív fekete. Lehet én vagyok béna de igazából nem is tudom, hogy használjam. Faragni nem lehet, a hegye már lekopott, annyira precíz vonalat amugy sem lehetett vele húzni mert annyira nem krémes. Sajnálom de én nem tudok megbarátkozni vele. Ecsettel próbálgatom mostanság hátha ugy jobban használható. Ajándékba kaptam rendelés mellé, próbálom elhasználni de tuti nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

gejeni

2018. január 4.

Pár napja jutottam hozzá a barnához:) Nagyon tetszik a színe, könnyű vele dolgozni szerintem jóbaratok leszünk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

zdiana

2017. március 6.

A fekete változata brutálisan pigmentált, a legfeketébb fekete. Egyáltalán nem metálos. A hegye nagyon bejön, precízen lehet vele dolgozni. Elmaszatolni viszont könnyebb, mint szépen elsatírozni. Primer mindenképpen kell alá, hogy a helyén maradjon, de anélkül is szuperintenzív a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

RBea

2016. december 23.

A barnát használom 2 hónapja,és bevált. Szép bársonyos barna színe van, kicsit csillog, de hétköznapra is alkalmas, tartós. Könnyű a felvitele, puha, selymes, jól tapad, és szuper a hegyének kialakítása, tényleg nem kell faragni. Az elnevezése (metálos) szerintem nem túl szerencsés, legalábbis engem sokáig visszatartott a vásárlástól, sajnos. Pedig nem is metálos, legalábbis a barnám. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.