Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: skin, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

A selymes textúrájú, strobing hatást nyújtó krém fényvisszaverő részecskéinek köszönhetően fénylő ragyogást ad a bőrnek, speciális pigmentjei elkendőzik a bőrhibákat. Fényessé, csillogóvá és üdévé teszi a bőr megjelenését. Ideális az arccsont, a szemhéj és a dekoltázs hangsúlyozására.

zdoreebaba

2019. június 29.

Ez a termék kezdetben jól feladta nekem a leckét, mert nem tudtam mire is kell használni. Strobing effect krém, hát mi a csoda lehet? Én legegyszerűbben azt tudom rá mondani, hogy krémes highlighter, amivel csodaszépen ki lehet emelni az arc előnyös részeit... Nagyon sok teszteléssel és próbálkozással járt, mire rájöttem nekem mennyit bír el az arcom, mely részeket érdemes kiemelni rajta, mennyit használjak az egyes részekre. Egész jól felépíthető, dolgozható krémes textúrájú termékről beszélünk. Kevesebbet teszek sokszor több, de amikor nyáron extra fényességet, üdeséget akarok adni az arcomnak, akkor azért jól rányomok a tubusra. Igazából szeretem használni. Könnyen lehet vele dolgozni. Én általában alapozó felvitele és púderezés után használom. Legtöbbször az orromra, a szám fölé, picit a homlokomra és arc csontra teszek. Állatian tud mutatni és egy hétköznapi egyszerű, könnyed sminken tökéletesen mutat és sokáig tart. Az illata számomra kicsit ragasztóhoz hasonlít, de valamit valamiért és nem olyan vészes. Megszerettem! Előszeretettel ajánlom, főleg ebben a napcsókolta, meleg nyári hétköznapokon, munkába menet vagy akár egy fesztiválon megturbózva egy kis csillámmal vagy por állagú highlighter-rel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Kise

2019. április 23.

Pénzkidobás. Nehezen kenhető, fénye alig, szaga büdös ( vagy csak én fogtam ki romlott példányt).Alapozóra kenve kiemeli az összes piheszőrömet, amely amúgy nem olyan feltűnő. Csalódtam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Juanita91

2019. január 23.

Szép ragyogást ad az orcámnak, a minden napi sminkrutinom részévé vált. Kiemeli az arccsontot, finom szatén rózsaszínes árnyalata van, frissíti/felüdíti az arcot, szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

danyadi77

2018. május 25.

Én inkább alapozóhoz keverve használom, néha alatta, de úgy veszem észre, ha keverem, szebb és láthatóbb a hatása. Picit nehéz eldolgozni, kicsit testesebb,mint amire számítottam, de ad egy szép megjelenést, nem az a vakító, de üdébb lesz tőle a bőr. Akciósan vettem, talán 1000 Ft körül. Teljesen megérte, ennél többet nem is fogok áldozni ilyen típusú termékre, szerintem nem is érdemes. Nekem is van egy jóval drágább, de semmi nem látszik belőle. Még kipróbálom majd alapozó fölé is, ahogy itt írjátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Zsebidentron

2018. május 25.

Sokféle highlightert próbáltam már, de alapvetően az a tapasztalatom, hogy kevés az ami órákat bírna "egy helyben" nemhogy egy egész napot! Nagyon szép, fényt ad és nincs tele csillámmal, gyönyörűen lehet vele dolgozni, nem szárad meg túl hamar és építhető. Fehér a fénye nem rózsaszínes, vagy bronzos, ezért elég alapdarab, és ettől is olyan nagyon szuper még! tényleg csak ajánlani tudom, gyönyörű az arccsonon, a szemöldök alatt és nekem az orromon is a helyén marad, pedig az allergia miatt sokat fújok orrot. öccsillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

marcsi1233

2017. december 14.

Szép finishe van, nem tolakodó, fotón is látszik a fénye, egyedül az orromra pöttyintve gyűlt meg vele a bajom, ott nem lett szép alapozóra rakva, elkente /száraz a bőröm, amiatt is lehet/.
Nem csodaszer, de használható termék.
Az ára nem volt ennyi, azt hiszem, 1000 ft volt, efelett nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Nem csodaszer, de használható termék.
Az ára nem volt ennyi, azt hiszem, 1000 ft volt, efelett nem venném meg.

alexkanagy

2017. április 12.

Mindennap használom, csodálatos!!!
Van mac-es is de mégis mindig ezt használom, talán mert olcsóbb, még is majdnem ugyanaz a hatása, ((((sőőt... lehet, hogy jobb.... :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Mindennap használom, csodálatos!!!

szansza0518

2017. április 9.

Számomra ez a termék hatalmas pozitív csalódás volt, nem gondoltam volna,hogy a napi rutinom része lesz. Felvinni és eldolgozni egyaránt ujjal szoktam, könnyű, (és pár előző rossz tapasztalatommal szemben) nem szedi fel , és maszatolja el az alapozót.
Alapozó felé , highlighterként jól funkcionál , nem csillámos, egy szép ragyogást ad az arcnak, anélkül hogy sok lenne. (egyébként lehet építgetni is , így egy erősebb hatás is elérhető).
Kevés is elég belőle, éppen ezért ez a 30 ml ,jó darabig elég lesz, ennyi pénzért pedig úgy gondolom megérte.
(A strobing krémeket szokás primerrel, esetleg alapozóval vegyíteni ,bár ezzel én még nem mertem kísérletezni, lehet ,hogy a közeljövőben teszek egy próbát.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetyl Acetate, Oleyl Acetate, Stearyl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Acetylated Lanolin Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Imidazolidinyl Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0