Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bambusz09, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

24x-es optikai dúsítást nyújtó szempillaspirál. Külöleges tüskés applikátora különválasztja a pillákat és fantasztikus, dús hatást eredményez. Egyedülálló Bold Boost Wax formula; természetes olajok és viaszok keveréke, melyek együtt sima és krémes állagú a szempillaspirál formulát hoznak létre.

Tina84

2019. november 4.

Ritka jó termék! Könnyű vele dolgozni, nem ragadnak össze a szálak, szépen elkülöníti. Nagyon szép ívet ad a pilláknak és látványosan hosszabbítja. Egyik kedvencem, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

szalayeva

2019. április 11.

Tartós, nem csomósodik, és ami a legmeglepőbb, hogy nagyjából egy éves pihenés után (műszempilla miatt) is tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

KingaSimon

2019. január 18.

Nekem nem vált be, nem tetszett a kefe kialakítása, sem festék mennyisége rajta. A festéket nem tudtam szépen eloszlatni, az egész csomókban ült meg a pilláim végén, úgy nézett ki egy szál, mint valami gombostű. Nem pontozom le túlságosan mert rég megvan és nem száradt be és az is lehet, csak én nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

timcsike12

2018. szeptember 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, az én szinte nem létező szempilláimból is látványos pillákat csinál egy rétegben is. Rengeteg kudarc után azt hiszem, megtaláltam az igazit. Én akciósan vettem, úgy teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

aneeco

2018. augusztus 12.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. :) Szépen kiemeli a szempillákat, és a spirál fejével is könnyű dolgozni. Nem csomósodik össze, órák múlva se, nekem egész nap kitart. Illetve a mostani hőségben is teszteltem: ha kopik is, nem eredményez pandamaci karikákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

langviktoria

2018. július 24.

Nem vagyok nagy Oriflame-es, de a szempillaspiráljaik elképesztően jók. Főleg azok, amiknek a keféje olyan, mint ennek. Hónapok óta használom és még mindig van benne, szebb eredményt ad mint bármelyik másik nagy név szempillaspirálja és olcsó is. Soha nem pergett még le, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

rammy717

2018. április 17.

Nem venném újra, de el fogom használni. Szerintem túl sok festéket vesz fel a spirál, és a kialakítása sem a legmegfelelőbb. De ami a legjobban zavar, hogy potyog, napközben törölgetnem kell a szemem alatti részt, hogy ne legyen fekete. Nem szeretem.

up: mire lassan beszárad, egész használható lett. Kevés festéket vesz fel már, szép pillákat csinál, amik már nem ragadnak össze. Továbbra sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Anna922

2017. december 31.

Szép hosszú szempillákat csinál, bár nekem viszonylag hamar beszáradt, pedig ugyanúgy használtam és tároltam, mint a többi szempillaspirálomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

ipszilonze

2017. december 2.

Remek termék. A keféje kisebb a megszokottnál, kevesebb festéket vesz fel, ami miatt nem lesz olyan "póklábas" a végeredmény. A pillákat szétválasztja, nem csomós, a festék jól fed, és több, mint 12 órán át helyben maradt. Mostanáig is az Oriflame-spirálok voltak a kedvenceim, de ez übereli az eddigieket, szóval egyelőre csillagos ötös, aztán kiderül a későbbiekben is így marad-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon bejött :) sok eddig próbált márkát übereltek nálam az oriflame szempillaspirálok!
Nem pereg le, gyorsan szárad, enyhe dörzsöléstől és kicsi esőtől( vagy pityergéstől) se leszek egyből panda, viszont a lemosása egyszerű :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.