Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: tviki1298, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Láthatóan javul a bőr tónusa.
  • Simább lesz a bőr textúrája, csökken az első mimikai ráncok megjelenése.
  • Csökken a bőröregedés mértéke.
  • 24 órás hidratálás.

danna113

2016. november 2.

Mintát kaptam belőle otthon, hogy ha tetszik, akkor megkapom majd a teljes csomagot. Nagy hévvel ki is próbáltam, hátha. Az eredmény nagy csalódás. Elsőre egy nagyon könnyű, jól beszívódó krėmet kaptam, nem irritálta a bőrömet sem. Éppen kezdtem megörülni, hogy milyen egyszerű lesz sminkelni rá, de teljesen véletlenül várnom kellett az alapozóval még pár percet, így emiatt észre tudtam venni, hogy öt perccel a felkenés után olyan volt az arcom, mint amire az égvilágon semmit sem használtam. Álltam ott értetelenül, hogy mi van, de a procedúra megismétlése után ugyan ezt tapasztaltam. Talán majd nyáron próbálkozik majd még vele, de egyenlőre egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

rzsofa567

2016. április 23.

Nekem nem igazán vált be, nem hidratálta rendesen, csípte a bőrömet. Viszont az illata tényleg remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Luca4

2016. április 14.

Imádom!
Nagyon jó a bőrömnek. Hidratál, kellemes érzést kelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 14.

Imádom!
Nagyon jó a bőrömnek. Hidratál, kellemes érzést kelt.

Acinonyx

2015. május 19.

Az egy csillag mínusz, csakis az árának szól. Azért ennyi pénzt kicsit sokallok érte. Viszont lelkes használója vagyok a márkának és szeretek lecsapni az újdonságokra. Így tettem ezzel a krémmel is. A hatásával nincs különösebb gond. Hozza amit ígér. Diszkréten csillog a pofi, pont kellően hidratál nyáron (lehet télen ezzel baj lenne) és nem okoz kiütéseket. A fényvédőt viszont hiányolom belőle :/ Ezt leszámítva jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

p.orsi

2015. március 4.

Hál istennek én csak termékmintát használtam belőle. Kétszer kentem belőle az arcomra, de sajnos kipattogott tőle a bőröm. Kisebb pattanások jelentek meg. Ami azért nem mostanában fordult elő velem. Ezért nem fogom megvenni! És szerintem ahhoz képest túlározott is. Sokkal jobb krémeket lehet kapni még olcsóbban is.
A pozitívum, hogy kellemes hideg, friss érzés a bőrön, hamar beszívódik. Mivel a végét a kezemre használtam el :) így már azt is tudom, hogy egész jól hidratál :) ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Panda

2014. november 12.

Ahogy a szérumnál is írtam együtt használtam a szérummal és éjszakai krémmel..- első éjszaka után nagyon szép volt a bőröm de valami történt- második alakalom után borzasztó kiütéses lett az arcom és bármilyen módszerrel próbáltam menteni a menthetőt még rosszabb lett a helyzet...talán még sosem volt ilyen csúnya allergiám- 1 hét szünet után újra próbáltam ezt a triót de ugyanaz és szérumot külön is de nekem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

wendyke87

2014. november 10.

Nagyon jó minőségű, könnyű krém. Hamar beszívja a bőr és nem hagy zsíros érzetet maga után. Tényleg igazi luxus érzés :) Nem mellesleg szuper illata van az egész termékcsaládnak :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Hidratálók: Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.