Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annamarialado, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Csillámló szemhéjárnyaló ceruza trendy árnyalataival puha krémes formula.

FKingu

2016. május 16.

3 színben van meg, de mégsem lettek a kedvenceim. Szép a színűk, könnyű használni, de nem olyan tartós, van ennél jobb is hasonló áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

lovecosmetic

2013. december 11.

Maximálisan megvagyok elégedve vele! Kár,hogy már nem kapható,nekem 3 színben van meg ( ezüst,fekete,rózsaszín). Szépen csillog,könnyen kenhető és tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Adnilem

2013. május 23.

A fehér van meg belőle. Én highlighterként használom a szemöldököm alá és a belső szemzúgba, arra tökéletes. Kicsit csillogós, szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

borntobe

2012. december 11.

A Burgundy és a világos rózaszín van meg, majdnem minden nap használom őket. Az a trükkje, hogy nem szabad közvetlenül a szemhéjra kenni, mert úgy valóban túl vastagon fog, és mászik, kenődik, olvad. A kézfejemre kenek belőle, és az ujjacskámmal viszem fel a szememre, így szépen, púderszerűen terül. (Oké, nyáron így is mászik :( ) Halvány színt ad, kis szemkontúrral tökéletes irodai smink, nekem estig tart. Akciósan rendeltem, teljes áron azért nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

devcat

2012. november 12.

Nekem a pink van meg. Számomra használhatatlan. Nagyon krémes, túl tömény, mintha egy ujjnyi zsírt kennék a szemhéjamra. A redőkben igen rövid idő múlva összeáll, összecsomósodik. A hegye nagyon hamar eltompul, kihegyezni lehetetlen, csak ha hűtőbe teszem. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

CocoSunrise

2012. július 29.

Nekem a barna van meg - világosabb mint a katalógusban. Hát napbarnított bőrön eszméletlenül jól mutat. Nem gyűlik össze a redőkben egyáltalán. Én nem vékonyan használom hanem szétkenem a szemhéjamon nagyon természetes szép fényes színt ad. Egyetlen mínusz, hogy nem túl tartós, alappal is csak kb 4 órát bír aztán eltűnik, lekopik a nagy része, de nem kenődik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

noxibaba

2012. július 22.

Nekem a fehér színű van meg. Szeretem használni, mert könnyű felvinni és szerintem tartós. 5-6 órát simán kibír. Nem gyűlik össze a szemhéjredőkben, és nem kenődik el. Én csak vékonyan szoktam húzni, mint a tust.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.