Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők

Limitált kiadásban.

Kedvenc szempillaspirálja még intenzívebb fekete árnyalatban. Kiemeli, optikailag dúsítja, hosszabbítja és göndöríti a pillákat.

MulBria

2016. június 8.

Tartó, dúsít és hosszít is. Ez volt az első szempilla spirálom anno. Nem rég fedeztem fel, hogy új csomagolásban de még mindig kapható. Már meg is rendeltem és azzal is nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Shani

2016. január 25.

Sajnos már nem lehet kapni. Tartós, megemeli a szempillákat. Valóban gyönyörű fekete színe van:))
Akciósan nevetséges áron juthattam hozzá, szóval tényleg kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

Akciósan nevetséges áron juthattam hozzá, szóval tényleg kár érte :(

Babooca

2014. július 24.

Legjobb szempillaspirálom. Kár, hogy már nem lehet kapni. Mindig visszasírom. Tökéletesen hosszít, emel nem csomósít. Az ára is kedvező volt. A sima Wonder Lash festéke nem ennyire sötét, ez messzemenően lekörözte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Panterkatze

2013. október 5.

A kedvenc spirálom, az amúgy is hosszú pilláimat annyira hosszítja és dúsítja, hogy többen megkérdezték már, hogy műszempillám van? Sok ismerősöm azért rendelt, mert látta rajtam, milyen szép. Maximálisan megéri beruházni rá, az ára szuper, a végeredmény pedig még inkább!! Úgy gondolom, hogy sok társát übereli, én csak ajánlani tudom! :)
Abszolút 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Abszolút 5* :)

szabonikolett120

2013. július 6.

Imádom ezt a spirált.Nagyon szép pillákat "varázsol". :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

Imádom ezt a spirált.Nagyon szép pillákat "varázsol". :)

jane79

2013. március 31.

Elég rég óta használok spirálokat. Minden csodát szinte kipróbáltam már, de nekem ez az abszolút favorit. Igaz megáldott az ég sűrű, hosszú pillákkal, talán azért is szeretem ezt a kefét. Egyenként is tudom a szélén festegetni. Sokan megdícsérték már és sokan kolleganőim közül is megvették, és ők sem csalódtak. A nem Intenzív verziója is megvan, azt is használom, ajánlom mindenkinek. (bár lehet, hogy akinek ritka, rövid a pillája, annak ez nem jön be)

Az ára is szuper én már láttam katalógusban 450 ft.-t is akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Az ára is szuper én már láttam katalógusban 450 ft.-t is akciósan.

Ewyca

2013. március 25.

Ennyi pénzért ez egy nagyon szuper kis termék:)!
Inkább látványosan hosszít,mint dúsít,és le kell húzogatni a keféjét a tégely szélén,de ha ez jól sikerül,akkor nagyon hosszú,szép,koromfekete pillákat kapunk:)
Ad egy szép ívet is a pilláknak,nem egyenesen merednek előre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Ennyi pénzért ez egy nagyon szuper kis termék:)!
Ad egy szép ívet is a pilláknak,nem egyenesen merednek előre.

shara88

2013. március 14.

dúsítást nem tapasztaltam, de valóban hosszabbítja a pillákat és a nagyon fekete hatás sem marad el. az nem tetszik benne, hogy hirtelen sok festéket visz fel a pillákra és sokáig kell azzal foglalkozni, mire eldolgozom, hogy a dúsabb hatást érjek el. nem rossz, de lehetne jobb is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

csernusbrigi

2013. február 28.

Egész jó spirál, simán veri néhány drágább, bolti társát. 1000 ft-ért vásároltam akciósan, és nem csalódtam: szépen hosszabbítja a pillákat, mondhatni igazán nagy pillákat "csinál" :) Pozitívum még benne, hogy az egyetlen olyan spirál azok közül, amikkel eddig próbálkoztam, amitől nem látszik a felpislogás, így az alsó pillákra is merem használni, egyáltalán nem kenődik el. A dúsítást én annyira nem tapasztaltam, de ettől teljes mértékben eltekintek, hiszen ennyi pénzért szerintem tényleg jó. Ettől egyetlen jobb spirált ismerek (Loreál - Volume million lashes) ami árban ennek majdnem 4X-ese, így nem kérdés, hogy nekem megéri ez a spirál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.