Paese

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2014. október 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Kiváló minőségű argan olajos rúzsok matt és szatén változatokban.

Nagyon jól fednek, tartósak, kellemes az illatuk és gyönyörű glamour, nude, natúr színekben kaphatóak. Hosszantartó a fennmaradásuk, majd egyenletes a kopásuk. Antioxidáns tulajdonságú, rendkívül gazdag E-vitaminban. Herpeszes szájra is kenhető, felgyorsítja a sebgyógyulást, gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású. Ajakápolónak is használható.

Kiszerelés: 4 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilla111

Korcsoport: >54
2018. augusztus 7.

Minden rúzs kozmikus sebességgel eltűnik a számról, és jó pár van, ami még szárit is. 14-es van meg, semleges /hidegbe hajló rózsaszín, pont az amit kerestem. Könnyű a szájon, nem is érzem, hogy rúzsozva vagyok, ápolja az ajkakat. Tartóssága tisztességes, minden eddigi rúzsomat felül múló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Poppy5

2015. szeptember 19.

Nekem a 17-es nude szín és a 36-os korall szín van meg! Makeup plázából rendeltem, nehéz kitalálni a kép alapján a valódi színét, szóval elég nagy lutri! Viszont mindkét szín nagyon szép, az állaga nagyon krémes, bár matt árnyalatot vettem, mégis van egy kis fénye, de nem szájfény jellegű. Tartós, sokáig fenn marad! Vannak Mac rúzsaim, de ár-érték arányban veri!! Az illata is nagyon kellemes, minőségi érzés viselni! Nekem kifejezetten tetszik a tartó is, nem gagyi, jól záródik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

halasiedit78

2014. november 12.

Ez a legjobb rúzs, amit valaha kipróbáltam.. Nagyon jól fed, és tartós.
Nem maszatol,felkenem, és ott marad. Tartós, alig kopik a nap során.
Napi szinten használom, nagyon jó az illata, és íze,nem szárít.
Tökéletesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

Ez a legjobb rúzs, amit valaha kipróbáltam.. Nagyon jól fed, és tartós.
Nem maszatol,felkenem, és ott marad. Tartós, alig kopik a nap során.
Napi szinten használom, nagyon jó az illata, és íze,nem szárít.
Tökéletesen meg vagyok elégedve.

beautybaby18

2014. július 29.

Nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ilyen finom rúzst kapok :-) A finomat szó szerint értem, egész nap kenném az íze miatt :-) Szuper jól fed a nude szín, nem gondoltam volna, hogy ennyire befogja a szám színét. Legközelebb rózsás árnyalatot is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

őzgida88

2014. július 9.

Nemrég szereztem be ebből a rúzsból és csak jót tudok mondani róla, nagyon jól fed, tartós, kellemes az illata, a textúrája nagyon puha, egyáltalán nem szárítja ki az ajkakat. Teljesen megvagyok vele elégedve, más színeket is kifogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

cinderella09

2014. április 26.

Én is csak dicsérni tudom ezt a rúzscsaládot, legutóbb a vörösből választottam egyet. Nagyon szeretem az illatát, és az ízét, tartósan fed, bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 26.

weiden

2014. március 7.

A legkedvencebb rúzsom.:) 14-es árnyalat, nagyon mutatós, pedig első ránézésre egy jelentéktelen kis semmitmondó színnek tűnik. És végre egy rúzs ami nem szárít! Kellemes az illata, egész tartós és könnyen lemosható. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

neelad

2013. november 12.

Igen, szerintem is sárgadinnye. :D Egy piros színt választottam (talán a 42-es) és eszméletlen a fedése. Szigorúan ecsettel viszem fel, különben Joker arcom lesz tőle. Szuper tartós, alig bírom letörölni, ha éppen úgy van. Csak ajánlani tudom. Én is fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Sminkakademia

2013. május 27.

Erősen pigmentált, édeskés (lehet, hogy dinnye, de igazából nem tudom mire emlékeztet) illatú, elegáns a csomagolása (bár ez engem sosem hat meg). Nagyon jól hidratál, egyáltalán nem szárít, de mégsem zsírosítja be a számat és nem jön le könnyen. Nagyon tartós és nem ül bele a redőkbe. Maximálisan elégedett vagyok vele több színt fogok belőle beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

katalinmyy

2013. május 8.

Nekem nagyon bejön az illata. Szerintem is sárgadinnye :) Tényleg nagyon jól siklik és tartós. Már bánom, h csak egyet rendeltem, de a következő rendeléskor tuti beszerzek még 2-3 újabb színt is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.