Pantene Pro-V

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

A Pantene Pro-V habbalzsam a Pantene zuhany alatt használható balzsama. A kifejezetten a vékonyszálú hajhoz készült, pehelykönnyű hab a hajszálak elnehezítése nélkül nyújt megfelelő táplálást a haj számára.

6vilag

2019. szeptember 1.

Nem bírtam magammal, és muszáj volt kipróbálnom. Először hajmosás közben használtam, leöblítettem, törölköző és fésű következett.Majd persze ezután kibontani lehetetlenség, önmagában kevés.De végre rájöttem, hogy fel kell kenni, és akkor kibontani, még zuhany alatt. Ott pillanatok alatt sikerült, leöblítettem, és kész. Utána pompás, még fújós balzsamot sem használtam.Először csak 2 csillagot adtam, most felpontozom, legyen 4. Így már működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Asztraia

2019. május 9.

A hab állaga elég sűrű, ezért kevés is elegendő belőle, persze hajhossztól függ.
Vigyázni kell, hogy CSAK hajhosszra kerüljön belőle, mert úgy érvényesül igazán.
Nekem nagyon bejött, tetszik az illata, állaga és amit művel a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Nekem nagyon bejött, tetszik az illata, állaga és amit művel a hajammal.

sün

2019. április 26.

A lehető legjobb balzsam volt, termékteszten kaptam, imádtam, többször újravettem. De úgy tűnik, megszűnt, sehol nem lehet kapni. Szomorú vagyok, lehet írok nekik, hogy mi a helyzet...
Azt meg nem értem, butaságokkal miért pontozzák le, ok, nem vált be, ne de ez egy kifésülő BALZSAM! Nem hidratáló krém!
Mit vár tőle, aki ilyet ír, de komolyan? ZSÍROS hajra való, erre nem hidratálás kell, hanem olyasmi, ami esetleg egy nappal kitolja a következő hajmosást! Zsíros hajúaknak már az az egy nap is nagy áldás lenne. A haj egy halott dolog, nem olyan, mint a bőr! Ezért megy nagyon félre az oldal, mert bárki írhat butaságot, és lehúzhat úgy egy terméket, hogy nem ért hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Vivoo93

2019. április 8.

Mostanában ráálltam a pantene termekeire. Nekem nagyon bejövős lett. Napi használatban van. Az illatát is imadom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Egi

2019. április 4.

Kicsit olyan mint egy hajhab, tartást ad. Hidratáló képessége valszeg közepes, de nekem nincs is szükségem többre. Fésülést megkönnyíti. Könnyű, tartást ad a hajamnak. Egészséges vékonyszálú hajra megfelelő lehet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

CocoBellemare

2018. december 1.

Update:Többszöri használat után nagyon megszerettem! Könnyű használni és a hajam is sokkal jobb tapintású, mint mikor balzsamozom. Azt hiszem maradok ennél a terméknél.

Érdekes termék. A samponjával együtt használtam, könnyen el lehet oszlatni a hajon, nem tapad bele mint a balzsam. Szárítás után tényleg könnyebb a frizura, bár ezt más balzsamokkalis el lehet érni. Olyan "jó, de semmi extra" termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

wildrose

2018. október 18.

Kellemes, könnyű illatú habbalzsam, tartós és jól eloszlatható habot képez. Az ápoló hatása számomra nem elégséges, de tény, hogy a hajat nem nehezíti el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

fdorottya

2018. augusztus 13.

Nagyon jó kis termék. Olcsó boltban 350,- Ft. Nekem nagyon tetszik ez a hab állag. Könnyen szétoszlatható a hajon. Megfelelően táplálja a hajam. Használata után én sokkal könnyebben ki tudom fésülni a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Mancsoska

2018. augusztus 8.

Nem igazán csinál semmit, samponozás után átdörzsölöm vele a hajam hosszát csak az illata miatt. Nem szárít, nem zsírosít, nem is árt, nem is ront a helyzeten. Elhasználom, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

szivecske

2017. október 26.

Borzalom... rájöttem, hogy nem kedvelem annyira a hab állagú termékeket, semmit se hidratál, borotvahabot is kenhetek a hajamra az is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol