Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Hajápolók

A súlytalan hab állagú balzsam ellátja azzal az ápolással a festett- és színezett hajat, amelyre szüksége van, anélkül, hogy elnehezítené. Segít megvédeni a hajat a hajformázás káros hatásaitól, könnyen kifésülhetővé és egészséges kinézetűvé teszi. A könnyű hab állagú balzsam mélyen behatol a hajba és belülrő tölti fel nedvességgel, megóvja a kiszáradástól.

vitezviki

2019. május 4.

Még decemberben vettem, akkor nem is használtam sokáig, nem igazán tűnt úgy hogy használna bármit is. Azóta elővettem megint, de nem látok nagy változást a hajamon. Azért kap 3 csillagot, mert tényleg nem nehezíti el a hajamat, de azért sokat kell belőle használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Panda90

2018. október 13.

Nem hidratált semmit és ragad a hajam töve tőle hiába mostam ki belőle rendesen. Csak az illata miatt kap 2 csillagot tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Theodora

2017. október 17.

Jó kis cucc, de az ereje nem a hidratálóképessége. Annál sokkal többre hivatott. Rájöttem, hogy a Florillum hamvasító cseppeket ezzel a habbal tökéletes applikálni. Kinyomom ezt a habot a tenyerembe és egyszerűen belecsepegtetem a kívánt hamvasítót. Nem lesz végre lila a plafon is. Könnyű eloszlatni is, nem zsírosít, nem nehezít. Nem a legjobb balzsam, amit használtam, de a hamvísító cseppek miatt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

sztinke

2017. szeptember 29.

Nagyon jó a hab állag, könnyű eloszlatni, és tényleg nem nehezíti el a hajat, valamint nem zsírosít. Ebből a könnyedségből kifolyólag viszont mintha nem is hidratálna annyira, mint általában a balzsamok. De ez kiküszöbölhető időnkénti hajolaj és pakolás használatával, azok úgysem kellenek minden alkalommal.
Egyedül a színvédelmről nem tudnám azt mondani, hogy abban is jeleskedne, legalábbis semmivel nem látom tartósabbnak a hajszínem, mint bármely más márkájú/típusú hajápoló esetén.
Ami a kiszerelését illeti, attól tartottam, hogy a hab állag miatt gyorsabban fogy, de meglepően sokáig kitart egy flakon, nem is kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol