Pantene Pro-V

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

A Pantene Pro-V habbalzsam a Pantene zuhany alatt használható balzsama. A kifejezetten a vékonyszálú hajhoz készült, pehelykönnyű hab a hajszálak elnehezítése nélkül nyújt megfelelő táplálást a haj számára.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki , fizetés: személyesen, postai úton

sevir

2019. május 11.

Az összetevőit elnézve nem csodálom hogy hullik tőle a hajam hajmosáskor. Borotválkozáshoz jó lesz, de ezen kívül pénz kidobás! Inkább szárít minthogy ápol!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

tundying

2019. április 1.

Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamra tökéletes. Kellemes illat, könnyű eloszlatás, nem nehezíti el a hajat.
Csodát nem tesz, de ápol és nem zsírosít. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Csodát nem tesz, de ápol és nem zsírosít. Újravenném.

Horvathangelika1

2019. január 24.

400ft-ért. Vettem kiárusításon,ennyit megért. Nagyon jó,tipikus pantene illata van,imádom! Állagra is szuper,könnyű keveset is eloszlatni a hajon. Minimum annyit elvártam, hogy fényes legyen a hajam, de puha is lett. Elhasználom, de az összetevők és az ára miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

bugeyes

2019. január 14.

Tetszik az ötlet, könnyű is használni, könnyen kimosható, és táplálja is a hajat, de nem nehezíti el. Persze nagy csodát nem kell tőle várni, de a rendeltetésének megfelelő termék, nem is horror áron, sokáig kitart és tud annyit, mint a testesebb, krémes társai. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Nairam

2019. január 10.

Tetszett az ötlet, a hab állag, azt hittem hamarabb elfogy, de elég soká tartott.
Viszont nem éreztem különösebb hatást tőle, pedig pantene samponnal együtt használom.
Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Újravenni nem fogom.

cicaaholdrol

2018. október 19.

Leárazva vettem samponjával együtt. Nagyon jó az ötlet, a habot jól el lehet oszlatni a hajon, de sajnos semmi hatása, mintha nem is balzsamoznék :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

szabiina

2018. szeptember 7.

Hajapolo termek vasarlas maniam aldozatakent kerult a kosaramba, learazva vettem. Meg tesztelgetem, nagyon tetszik az allaga, mivel tobb termekkel hasznalom egyutt, tokeletes. Onmagaban valoszinuleg balam nem lenne 100%-os a hatasa, de igy a pakolas, olajak melle kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

fdorottya

2018. augusztus 7.

Lányok, fiúk olcsó boltban 350,- forint. Annyit kb. meg is ér. Nem rossz termék. Nagyon tetszik a hab állaga. Könnyű kimosni. Selymes, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Melcsi922

2018. július 5.

Nem rossz. Szeretem a hab állagát, nem nehezítette el a hajam, az illatát pedig nagyon szeretem. Erős 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Amulette

2018. április 16.

Puhává varázsolja a hajat és nekem tovább ki is tart ez a hab verzió, mint egy átlagos balzsam, szerintem jobban el lehet oszlatni. Többször újravettem már, remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol