Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Hajápolók

A súlytalan hab állagú balzsam ellátja azzal az ápolással a vékonyszálú, lelapuló hajat, amelyre szüksége van, anélkül, hogy elnehezítené. Segít megvédeni a hajat a hajformázás káros hatásaitól, könnyen kifésülhetővé és egészséges kinézetűvé teszi. A könnyű hab állagú balzsam mélyen behatol a hajba és belülrő tölti fel nedvességgel, megóvja a kiszáradástól.

emmike

2018. március 10.

Én szeretem, a mosás közben gubancos hajamra szoktam felvenni, de a tövére nem mert kicsit zsírosít. Gyorsan és könnyen eloszlatható, és már lemosás közben érzem hogy puha és táplalt a hajam, na és persze az az illat...imádom :) Mosás után könnyen kifésülhető, talán egy kicsit dúsbb is a hajam. Eléggé vadászni kell a polcokon, de nekem megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Megara

2017. október 25.

Teljesen jó ez a termék. Tok jó hogy ilyen hab állagú, könnyű felvinni a hajra. Hajmosas kozben kell, mint más hajbalzsamot. Nem hajszárítás elott! Akkor persze hogy hülye állaga lesz a hajnak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

zs001

2017. március 7.

Ez a hajhab sajnos rettenetes. Adtam neki esélyt, ma használtam 5. alkalommal, hátha...de egy csillagot se érdemel. Igazából nem is értem, ez most hajbalzsam vagy hajhab? Én hajhabnak vettem, arra nem alkalmas. Soha, semmitől se volt még ilyen lapos-semmilyen a hajam mint ettől a terméktől. Legszívesebben megmosnám újra...ha nem 1 órába telne míg megszárítom a derékig érő hajam. Nyilván nem gondoltam hogy extra dúsítást fog véghezvinni, ilyen hajhosszon ez nem is cél, de hogy kb. fele annyinak tűnik tőle a hajam mint valójában....huh...nem is tudom mit írjak. Nem ajánlom senkinek sem. Ez ma megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol