Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

A bőr védelmére fókuszáló, széles spektrumú fizikai fényvédő protektív, nyugtató és ragyogásfokozó antioxidánsokkal. Az olyan összetevők, mint például a természetes bőrfény helyreállításában jeleskedő C-vitamin, Tetrapeptide-30 vagy niacinamide, a bőrnyugtató édesgyökér, a hidratálást fokozó kiwi és argán olaj mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a bőr felborult egyensúlya helyreálljon, a fakó, élettelen bőr ismét sugárzó legyen, a védőréteg pedig felkészültebb az őt nap mint nap érő káros stresszorokkal szemben.

A fényvédő az Anti Pollution System elv alapján az 5 legfőbb környezeti ártalom káros hatásaival szemben segíti a bőr ellenállását: a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 11000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Kétszer használt , Helyszín: Dömös, fizetés: Bármivel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

JosiePackard

2022. május 17.

Körülbelül egy éve használom, bár inkább az őszi-téli időszakban, nyáron nem, illetve idén sem fogom, ahhoz a SPF30 kevés. Viszonyítási alapom más fényvédős arckrémmel vagy PC termékkel kapcsolatban nincs, így főleg más arckrémekhez viszonyítok. Szeretem használni, szerintem könnyű felvinni, gyorsan beszívódik és egységes arcbőrt eredményez. A fényvédős termékekhez képest nincs zsírós érzet a bőrömön, szerintem nagyon természetes érzetű és kinézetű. Az ára miatt gondolkodtam a négy csillagban, de összességében szeretem, szerintem újra is fogom venni, főleg a további összetevői és azok hatása miatt. Nem tudom, hogy a krém mekkora szerepet játszott ebben, de amióta jobban ügyelek a tudatos arcápolási rutinomra, azóta sokkal szebb és egészségesebb az arcbőröm, így végül nálam 5 csillagot érdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

Celia

2022. március 18.

A Defense antioxidáns széruma nagy kedvenc lett, ahhoz képest ez egy picit csalódás. A kis kiszerelést vettem meg, és jól is tettem, mert a nagyot már nem venném meg ebből. Habár egész szépen mutat, de valamiért egy icipicit csípi/irritálja az arcom, amit nem tudok hovatenni, ezért inkább olyat használok, ami nem bánt kicsit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

mariib

2022. február 16.

Majdnem 10 éven keresztül minden nap hű társam volt a PC kék fényvédője. Nem szándékoztam leváltani, de egyszer csak készlethiányos volt, nekem meg kellett egy fényvédő, így megrendeltem ezt. Nagyon megszerettem ezt a glowy hatást, és már nem szeretem annyira a matt finish-t magamon. Ez részben annak is köszönhető, hogy a harmincas éveim vége felé járok, és ezt előnyösebbnek látom magamon. Nálam végleges csere lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 16.

DushaX

2022. január 14.

Deluxe kiszerelest rendeltem belöle, csupan kivancsisagbol. A szinen meglepödtem, de igy tenyleg teljesen elkeruli a feher meszes hatast. Elsö felkenesnel nagyon csipte az arcom, lehet kicsit serult volt a hideg idö miatt a barrierem, nem tudom, masodik felkenesnel mar nem tapasztaltam. Finishe tenyleg glowy, ez teljesen izles kerdese ki szereti ki nem, minimalisan erezhetö a viselese, de abszolut nem zavaro, kenyelmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

hoembera

2021. szeptember 8.

Delux próbát kaptam belőle, és mivel a kedvenc fényvédőm, a legendás PC Resist világoskék 30-as fényvédő nem kapható épp, kipróbáltam. Jó, hogy kicsit színezett, így nincs az a fehéres réteg, ami a fizikai fényvédőkre jellemző, de nekem a finishe túl csillogó, a PC Resist matt finishét semmi nem tudja egyelőre utolérni, úgyhogy nagyon remélem, hogy hamarosan megint lesz készleten :( Ezen kívül kétszeri felkenésre már kijött pár pici pattanás a homlokomon, ami mindig akkor szokott lenni, amikor nem tetszik a bőrömnek valami kozmetikum és tuti, hogy ettől lett, mert ezen kívül semmi újat nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

MagdaLiza

2021. szeptember 3.

Sok fényvédőt kipróbáltam már. Ez a kiválók táborát erősíti. Megkérik az árát, de nem véletlen. Tényleg minőség, amit kínál a Paula's Choice. Ez a fajta fényvédőjük glowy finishű amit én nagyon szeretek, ezért választottam őt. Nagyon szeretem. Viszont nem a kedvencem, az Uriage Bariesun 100-at még semminek sem sikerült letaszítania a trónról. Összességében nagyon ajánlom, aki minőséget keres, és aki szintén kedveli az egészséges fényű bőrt mint végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Nashuaaa

2021. augusztus 4.

Amióta a kedvenc COSRX Aloe verás fényvédőmről kiderült, hogy nem annyi az annyi, azóta próbálom megtalálni az utódját. Ez sajnos nem lett az. Szépek az összetevői és elég jó kiszerelés (60 ml), így szerintem ár-érték arányban jó, akinek szereti a bőre. Kb ennyi a pozitívuma. Nekem egy használat után egyértelmű volt, hogy nem nekem való. Először is a fizikai fényvédők fehérségét valami fura szürkés-krémszínűs-gyöngyházas színnel próbálták meg elütni, amitől csak még természetellenesebben néz ki a sárgás-olivás bőrömön. Nagyon bizarr bőrszínt eredményez. De oké, tegyük fel, hogy erre teszek alapozót, de maga az állaga, kinézete sem olyan, amit el tudnék magamon viselni. Nagyon zsíros, ragacsos, nagyon vastag réteget hagy, mintha nem akarna kicsit sem beszívódni, nem lehet hozzáérni a bőrömhöz, ha rajta van, mert tapadni fog. Emellett eléggé fényes, ami nem hiba, hisz glow, tehát számít rá az ember, de a zsíros állag és a gyönygyházfény együtt valahogy bizarrá teszi ezt a glow-t, nem egészségessé. Összességében nekem rossz érzés volt viselni, másfél órát volt összesen rajtam és alig vártam, hogy hazaérve lemossam.
Két pontot az összetevők miatt kap+ azért, mert ha valakinek megfelel ez a szín és szereti a testesebb krémeket, egész jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

justagirl

2021. július 29.

Hadilábon állok a fényvédőkkel, eleinte úgy tűnt, hogy megtört az átok, de utána ő is elkezdett zsírosítani. :(

Feldobtam eladásra, remélem másnak több sikere lesz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Feldobtam eladásra, remélem másnak több sikere lesz vele.

Bevimici

2021. július 8.

Nagyon szeretem, szuper termék. A termékcsalád többi tagját is használom. Egyszerre elég nagy pénzkiadás volt, de már fél éve használom és előreláthatólag meg 5-6 hónapig elég. Látványosan javult tőle a borom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

MissSejla

2021. július 3.

Egyenlore minit vettem, kombinaltkent nagyon bejon... Kicsit fenyes de nekem tetszik... Nagyon szeretnem a nagyot megvenni, sajnos draga... De megprobalok osszesporolni ra. Plusz hogy vannak benne jo kis összetevők 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Resveratrol, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Resveratrol, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tetrapeptide-30
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.