Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

A bőr védelmére fókuszáló, széles spektrumú fizikai fényvédő protektív, nyugtató és ragyogásfokozó antioxidánsokkal. Az olyan összetevők, mint például a természetes bőrfény helyreállításában jeleskedő C-vitamin, Tetrapeptide-30 vagy niacinamide, a bőrnyugtató édesgyökér, a hidratálást fokozó kiwi és argán olaj mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a bőr felborult egyensúlya helyreálljon, a fakó, élettelen bőr ismét sugárzó legyen, a védőréteg pedig felkészültebb az őt nap mint nap érő káros stresszorokkal szemben.

A fényvédő az Anti Pollution System elv alapján az 5 legfőbb környezeti ártalom káros hatásaival szemben segíti a bőr ellenállását: a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

migfe

2021. január 2.

A reggeli rutinom része, nagyon szeretem smink alá. Ha csak magában használom, engem kicsit zavar, hogy csillog tőle a fejem, de egyébént nem zavaró, csak személy szerint inkább a matt finish-t preferálom. Nyáron nem mondom, hogy egy egész napot kibír a strandon, de maximum picit megpirultam nap végére, ha ez volt csak rajtam. Ajánlom, én újra meg újra megveszem, ha kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

kisasszony463

2020. december 5.

Imádtam, eddigi kedvenc PS napvédőm. Első pár használatnl nem jött be, ki kellet kísérletezni, hogy kellemes a viselése. Alá nem ajánlok terméket kenni, max víz sűrűségűt, máskülömben túl nehéz viselni. Én arctiszítás után még nedves bőrre kentem fel, mint egy hidratálót. Nagyon kellemes bizsergő élmény volt. A bőröm gyönyörű és ragyogó volt vele. Ellenben ha alá krémet kenek, vagy száraz bőrre kenem kényelmetlen viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

cskat

2020. november 23.

Most szeretnem ujravenni, de egyelore hianycikk itthon :(.
A biotherm hidratalom fole hasznalom foleg osszel es telen, de lenyegeben nalam kivaltja a makeup igenyt (mondjuk amugyis a termeszetes bor hive vagyok). Szep pezsgo szinu fenyt ad, nagyon kellemes az allaga es mivel kulon hidratalo fole hasznalom keves is eleg belole es sokaig kitart. Szuper termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Most szeretnem ujravenni, de egyelore hianycikk itthon :(.

kfran

2020. november 9.

Mennyi idő után fogy el: fél év
Mikor használom: reggel
Pozitív: smink alá jó , jó aktív hatóanyagok , kellemes érzés, kevés is elég belőle, szép glow-t ad
Negatív: nem fungal acne safe, nem elég magas spf, drága
Újravenném: igen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Mennyi idő után fogy el: fél év
Mikor használom: reggel
Negatív: nem fungal acne safe, nem elég magas spf, drága
Újravenném: igen

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Egész tavasszal ezt használtam, mert a fényvédő faktora megfelelő volt nekem, és a textúrája is. Direkt szinezett hidratálót kerestem, A szine nem teljesen felelt meg az arcbőrömnek, de ez megbocsátható volt a többi pozitivuma miatt. Megfelelt nekem, de őt nem venném meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Tvylvis

2020. augusztus 26.

Deluxe mintát próbáltam, de azóta megrendeltem a teljes kiszerelést is. A 30-as fényvédővel elsősorban őszre, télre vettem. Pici gyerek mellett sajnos nincs időm túl sok kencéből álló rutinra, és bevallom őszintén, nem is nagyon hiányzik. Ez kellően védi a bőrt, napközbenre megfelelően hidratál is (azért meglátjuk, hidegebb időben hogy muzsikál), minden gond nélkül lehet rá sminkelni. Az én bőröm nagyon rövid ideig fénylik tőle, de azt sem zavaróan. A glow hatást sajnos én egyáltalán nem tapasztaltam, pedig nem lenne rossz. Ősszességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Knori

2020. augusztus 7.

Deluxe minit vettem belőle, bár sejtettem hogy az én bőrömnek sok lesz, de a defense antioxidáns szérumát imádom, ezért gondoltam kipróbálom ezt is hozzá. Szárazabb bőrre jó lehet ez a fényvédő, vagy hűvösebb évszakban talán kombinált bőrre is, de most így nyáron nagyon zsírosodik tőle a T-zónám. Amúgy gondolom a fizikai fényvédő miatt, de ez is színezett, fura barnás színe van, bár az én bőrömön nem látszik a színe. Majd télen elkenegetem, de összességében a Resist SPF 50-es fényvédője sokkal jobban bejött nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Rozi71

2020. július 23.

Nagyon ígéretes a leírása, ezért vettem meg a Skin Recovery fényvédős hidratálókrém helyett. A korral szárazabbá váló normál bőröm van, nem extrém érzékeny de ez engem csíp, felkenés után még jó ideig. Ja és önmagában használva szárítja a bőrömet. Tudom használni úgy, hogy alákenek még egy krémet, de úgy pedig könnyen "kukacosodik", lepereg. Na mindegy, ennyi pénzért mindenképp elhasználom. Szerintem fiatal normál bőrre vagy idősebb kevert bőrre jól működhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

erasm98

2020. június 25.

ápr.23.Nem nagy a szerelem, de igazából rosszat sem tudok mondani róla. Puha a bőröm tőle, nagyon jó tapintása van, de a hidratálásban nem vagyok meggyőzve mégsem. Felkenéskor ad egy kis csillogást a bőrömnek, de rövid idő alatt eltűnik és az én bőröm nagyon hamar beszívja. Egyrészt fura, mert ahogy látom többeket zsírosít, lepereg stb., de nekem tényleg néhány óra alatt olyan, mintha semmi nem is lenne az arcomon, pedig elvileg ez egy fizikai fényvédő... Karantén idejére most ez így teljesen jó lesz, szerintem alákenek majd egy kis zsírosabb hidratálót előtte. Igazából 3-4 között értékelném, megnézem, hogy hosszú távon hogyan hidratál, mit csinál a bőrömmel, és ha romlik a véleményem, akkor itt tali

06.25. nincs szívem lepontozni, de nekem nem ez A krém. Imádom az állagát, hogy olyan, mintha semmit nem viselnék, csak egy kis minimális csillogást ad, de védelemnek nekem már nem elég így június végén. Reméltem, hogy a hidratálást és a fényvédelmet is letudhatom egy krémmel, de sajnos nem jött be. Hónapokig használtam a weleda skin foodját, ami aztán elkezdett sok lenni, úgyhogy leálltam vele, és úgy jött ez a PC krém. Tegnap este megint elővettem a skin foodot, és úgy itta be ma reggelre a bőröm, mint annak a a rendje.
Szóval hidratálás, fényvédelem közepes, de nagyon szép bőrképet ad és öröm viselni, olyan jó a textúrájam. Marad ezért a 4*:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

BlackRose101

2020. május 28.

Hirtelen kellett döntenem egy fényvédős hidratáló mellett, amikor az év eleji Skinsmart-akció volt a fényvédős hidratálókrémekre, mert pont az akció utolsó napján érkezett meg a fizum, és nem akartam semmiképp se lemaradni róla, ráadásul a tervem az volt, hogy most kipróbálok egy újat (jelenleg ugyanis világoskék, Restist Ultra Light fényvédőjét használom, ami enyhén színezett, gyönyörűen mattít - azonban ezzel a termékkel csak nyáron, kora ősszel voltunk jóba, fűtési szezonban sajnos azt éreztem, hogy nagyon szárítja a bőrömet, még akkor is, ha kellően aláhidratáltam.) ezért egy vitaminokkal, antioxidánsokkal dúsított, a kék fény ellen is védelmet nyújtó, de mégis az előbbinél azért táplálóbb, testesebb fényvédős hidratálót szerettem volna. A leírás alapján pedig, minden előzetes próba vagy Delux minta tesztelése nélkül bedobtam egyet a kosaramba... Mikor megérkezett, azonnal használatba is vettem, és a DEFENSE család lemosója után, mindössze egy könnyed hialuronos szérumot követően vele zártam a sort, hogy megnézzem, mennyire teljesít jól, mint nappali hidratáló. Nos, azt kell mondjam, tökéletesen hozta az elvárásaimat, hiába kombinált a bőröm, csak egy órát, max 2 órát volt fényes, utána ahogy telt a nap, gyönyörűen beszívta, és még este fáradtan is egy ragyogó, üde bőrkép fogadott a tükörben.
Mivel olyan szerencsés vagyok, hogy heti 2 napot dolgozom csak irodában, a többi 3 napot itthon, home office keretében, így arra jutottam, hogy ezekre az itthoni napokra ő lesz a társam, hisz mikor itthon vagyok, a monitor előtt ülök, utána kimegyek a napfénybe a kertbe, locsolni, gyomlálni, stb - így mindenképp kell a fényvédő itthonra is. (Amikor pedig bemegyek a városba, akkor jön a világoskék mattítós testvére, hiszen az egész nap matton tart, és lévén hogy könnyebben felszívódik, könnyebb és gyorsabb sminkelni rá.) Így ez a kombó nekem tökéletesen bevált, hogy váltogatom ily módon a kettőt, és mindkét fényvédő alá más a reggeli hidratáló rutin is, így a bőröm sem csak ugyanazt kapja mindig. A DEFENSE fényvédő alá az itthoni napokon felteszem a család saját antioxidáns szérumát, és azt kel mondjam, tökéletesen működik a két termék együtt (vagyis, a 3 termék, hisz lemosóból is a DEFENSE-t használom.) Hihetetlenül gyengéd, és szemmel láthatóan érzem hogy tölti, táplálja, energizálja a korábban még fáradt, fakó, mitesszeres bőrömet. A mitesszerek száma is jelentősen csökkent, erősebb lett a bőröm védőrétege, és úgy ragyogóbban néz ki az egész. Én sem hittem el, de most már közel 4 hónapnyi rutinszerű használat mellett bátran merem mondani, és jár is az 5 csillag! (Persze, ha kicsit zsírosabbnak érzem a bőrömet, vagy melegebb van, akkor jön az Ultra light világoskák fényvédő alatta hialuronsav szérummal és egy NMF-es alap hidratáló krémmel a The Ordinary-től... és ez így ez a - kétféle rutin, illetve időjárástól, évszaktól, és a bőröm aktuális kívánságától függően váltogatva - nekem nagyon bevált!

Ez a termék egyébként kombinált bőrre valóban egy táplálóbb, testesebb, zsírosabb termék, épp ezért nagyon keveset kell használni belőle, kezdetben én is túllőttem a célon, de mára már megtaláltam, mi az ideális, és az antioxidáns szérummal együtt (amiben ugye van BHA is) szerinte tökéletesen kiegészítik egymást, nekem nincs is szükségem több rétegre...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Resveratrol, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Resveratrol, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tetrapeptide-30
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.