Paula's Choice

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   11 500 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 500 Ft

A bőr védelmére fókuszáló, széles spektrumú fizikai fényvédő protektív, nyugtató és ragyogásfokozó antioxidánsokkal. Az olyan összetevők, mint például a természetes bőrfény helyreállításában jeleskedő C-vitamin, Tetrapeptide-30 vagy niacinamide, a bőrnyugtató édesgyökér, a hidratálást fokozó kiwi és argán olaj mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a bőr felborult egyensúlya helyreálljon, a fakó, élettelen bőr ismét sugárzó legyen, a védőréteg pedig felkészültebb az őt nap mint nap érő káros stresszorokkal szemben.

A fényvédő az Anti Pollution System elv alapján az 5 legfőbb környezeti ártalom káros hatásaival szemben segíti a bőr ellenállását: a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben.

Ár: 11 500 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
braram

2019. május 15.

Update: viszont nem leszünk hosszútávú barátok, pár óra leforgása alatt csúnyán szeparálódik rajta/tőle a prémium alapozóm - kár érte :(

Első PC arckrémem, kb két hete használom és eddig minden rendben, sőt. Nagyon szereti a bőröm, kb pillanatok alatt beszívja. Az állaga könnyű, felvitele kellemes, alig várom hogy reggel legyen és megint használhassam :) Semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Lorna

2019. május 1.

Tudom, hogy én vettem meg, hogy milyen jó lesz, mert "glow". De ez már túl sok "glow" lett. Pedig télen használtam, más hidratáló nélkül. Vízhiányos, kombinált bőröm van, és általában oda vagyok a ragyogásfokozó, bőrfényt kiemelő cuccokért, de ez még nálam is átment zsíros diszkógömbbe. Pedig engem nem szokott egy szolidabb diszkógömbség zavarni.
A sminkelést rá meg se mertem próbálni, mert úgy éreztem órák után se szívódik be a bőrbe.
Pattanást viszont nem okozott, szép összetevők, nincs alkohol, nem irritál. Tetszik az élénk naplemente csomagolása, és vicces, hogy szürke színű krém jön ki a tubusból, ami átmegy átlátszóba, miután eldolgoztuk.
Nekem végül a Paula Calm család kombinált bőrre fényvédő adta azt a glow-t mi pont elég volt.
Azzal viszont szerintem nem célszerű variálni, hogy akkor majd kevesebbet rakok fel belőle, mert mivel ez fényvédő amiből adott mennyiség ad valóban fényvédelmet, úgy tesztelik is a laborokban, ezért ha kevesebbet rak fel az ember akkor az az ígért faktorszám rovására megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Alizka

2019. április 27.

Nekem jól bevált ez a fényvédő. Először nem sikerült a mennyiséget belőni, túl sokat kentem fel, és a fénylés, és egy enyhe fehér réteg megmaradt az arcomon elég sokáig. A megfelelő adagot eltalálva azonban nincs ilyen probléma, szépen beszívódik, és csak egy egészséges fény marad a bőrön - nem zsíros fény, ez nekem nagyon fontos! Nem okozott irritációt, vagy pattanásokat, és a hidratálóképessége is megfelel számomra. Remélem, hogy a nyári időszakban is ilyen jól teljesít majd. Mindenképpen újraveszem, mert a mindennapokban, sietős reggeleken könnyen, gyorsan alkalmazható - nem úgy, mint a kék PC, amit szintén szeretek, de majdnem egy alapozóhoz illő gondos felvitelt igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 27.

annroi

2019. április 20.

A fényvédelem miatt vettem meg, plusz jól hangzott ez az "Anti Pollution System" elv. Én egyelőre használok alá egy másik jól bevált hidratáló krémet is, mert kevésnek érzem magában, de nyáron szerintem már egyedül fogom használni, vagy esetleg hidratáló szérummal együtt. Nekem semmilyen irritációt nem okozott. Ahogy felkentem először nagyon megijedtem, mert nagyon fényes fejem lett tőle, de ahogy beszívódik ez elmúlik, és csak egy természetes fényt ad az arcbőrnek. Fehér foltot se hagy maga után, szépen lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

illusiongirl

2019. április 13.

Jó kis krém ez, nem irritál, nem okoz pattanásokat, de nyárra ez is sok lesz sajnos, inkább szárazabb bőrre való talán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Dragonfly11

2019. április 2.

Nagyon akartam, hogy jó legyen nekem, de sajnos nem az :( Amikor felkenem éget. És nem csak pár percig, hanem akár 2 órán keresztül is. A felszívódásával is problémáim vannak. Zsírossá teszi a bőrömet, amikor nem is az :/ Lehet újrapróbálom a super light wrinklet hátha..de ő meg nagyon szarított. De nyárra lehet jobb választás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

PMJuci

2019. február 3.

A történet úgy kezdődött, hogy a sokak által imádott PC Resist Super-Light Wrinkle nálam sajnos nem működött, felkenéskor nagyon szárított, kiemelte az apró ráncaimat, pár óra elteltével pedig már át is fényesedett, nem volt kényelmes "viselni". Ezért egy darabig inkább kémiai fényvédőket használtam. A környezeti ártalmakkal szembeni védelem miatt azonban kíváncsi lettem, így az éjszakai Defense hidratáló párjaként ezt is megrendeltem. Mindkettő gyorsan a kedvencem lett! Nagyon kellemes érzést nyújt már a felkenéskor. Imádom, hogy nincs zsíros réteg, amit eddig szinte minden fényvédőnél tapasztaltam. A "glow" hatás annyit jelent, hogy nem matt vakolatszerű lesz a bőr, hanem természetes bőrfényt ad. Az illata engem kicsit a rizstejre emlékeztet :) Ha alá még aPAD szérumot is teszek, akkor a hidratáló hatás is pont elég. Mégis a legnagyobb pozitívum számomra (az egész PC Defense családra vonatkozóan) a HEV és a légszennyezettség elleni védelem, amire a jelenlegi életvitelem miatt hatalmas szükség is van. 5 csillag, mi más?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

patvir

2018. december 23.

November végén kezdtem el használni, így a leégéstől nem kellett tartanom, úgy hogy azt egyelőre nem tudom, hogy hogy viselkedik a tűző napon. Hidegben a bőröm szárazabb, így reggelente kifejezetten jól esik felkenni, jól hidratál. Nem hagy fehér réteget és nagyon jó rá sminkelni, szép alapot ad. Nem zsírosít, nem nehéz krém. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

hanita

2018. december 4.

A teljes termekcsaladot kiprobaltam augusztusban, amikor meg nagyon eros az UV sugarzas. Ez az arckrem a taplalo hidratalast es magas fenyvedelmet iger egyszerre.
A negyvenes eveimben jarok, normal de T vonalban olajos a borom. Probalom tartani a hidratalas es a fenyvedelem alapszabalyat: orcankent borsonyi mennyisegu kremet felvinni, de ebbol a krembol ez tul sok.
A zinc oxide-tol testes (plane az ejszakai tarsaval osszehasonlitva), szurkes szinu, termeszetes szagu krem jon ki a tubusbol. Ambivalens tapasztalataim vannak. Iinnovativ, mert a zinc oxide nem hagy feher foltot az SPF 50-es fizikai vedelem mellett vekony retegben, de ez egy fenyes hidratalo krem neve es rendeltetese szerint. Leheletnyi retegben tudtam felvinni, hogy ne legyen sok. Nem talaltam meg vele az egyensulyt, egyertelmuen a fenyvedelem fele billen a merleg.
Kezdetben szerettem hasznalni, mert csodalatos elkepzeles a fizikai fenyvedo es a nappali hidratalo krem egyuttes igerete. Aztan rajottem, hogy ez csupan igeret marad a szamomra es ugy tekintettem ra, mint egy unikornis/rinocerosz keverekre. Elhasznaltam, de orulok hogy vege lett a kapcsolatunknak.
Talan szaraz boron jobban mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Talan szaraz boron jobban mukodik.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Resveratrol, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Resveratrol, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tetrapeptide-30
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.