Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2014. május 9.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Cyclopentasiloxane eo I szil Water / Aqua Polysilicone-11 szil Dimethicone eo I szil 1 0HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Silica Butylene Glycol h 1 0Yeast Extract a Scutellaria Baicalensis Extract Morus Nigra (Mulberry) Root Extract Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Salvia Sclarea (Clary) Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Zea Mays (Corn) Kernel Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Narcissus Tazetta Bulb Extract Boswellia Serrata Extract Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract a I gy Fish (Pisces) Collagen h Polysorbate 40 ti I eu Ethylhexylglycerin Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen h Pentylene Glycol Whey Protein Pantethine eo I v Creatine Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Glycerin h 0 0PEG-10 Dimethicone Sodium PCA h 0 0Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Linoleic Acid eo Glyceryl Polymethacrylate Polyquaternium-51 Squalane eo 1 0Propylene Glycol Dicaprate eo Acetyl Carnitine Hcl Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Phytosphingosine Sodium Hyaluronate h 0 0Adenosine Phosphate Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v PEG-8 h Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate ti Lecithin eo I eu Palmitoyl Oligopeptide pep Disodium NADH eo Caprylyl Glycol eo I h Decarboxy Carnosine HCL Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein Sodium Beta-Sitosteryl Sulfate Parfum / Fragrance i Sodium Chondroitin Sulfate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hydroxyethylcellulose Sodium Chloride Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica

krémh

2013. augusztus 7.

Édesanyámnál ránctalanításban nem tett csodát. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Édesanyámnál ránctalanításban nem tett csodát. :-(

nimsay

2013. július 24.

Csodaszer, csak az ára brutális...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

Csodaszer, csak az ára brutális...

floraligeti

2013. február 13.

Igen, szereztem mintát és valóban egy kis csoda ez a krém. Olyan szép lesz tőle a bőröm, hogy sajnálom rákenni az alapozót :) Ráadásul szép, gyöngyház fénye van, az eredmény pedig azonnali.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Trixi

2012. december 13.

Hú, most látom hogy már nem gyártják. De nagy kár! Én most próbáltam ki egy mintát, amit már jó ideje kaptam, de most jött el az ideje. Micsoda látványos változás szinte azonnal, kisimította a bőröm, átformálta a kontúrokat, feszes és sima lett az egész arcom, és még a nap végére sem fényesedett át, amit önmagában nem tudott még egyetlen termék sem, nemhogy mindezt együtt. Azt nem tudom, hogy hosszú távon milyen a hatása, de az azonnali eredmény fantasztikus. Ha lehetne még kapni, biztos vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 13.

szerka

2012. november 9.

Nekem azért tetszik különösen,mert egy fárasztó nap után is látványos a hatása. Sőt olyan, mintha óráról -órára dolgozna. Drága, de sokáig elég.

Az elmúlt hónapokban,elcsábultam más szérumokra is. De egyik sem közelíti meg ennek a hatását..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 9.

Clinique

2012. július 30.

Pihe-puha bababőröm lesz tőle. Kár, hogy gyorsan kell kenni az arcon, mert beszippantja és olyan, mintha nem is kentem volna...pedig de :$... Csak az ára fáj nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

aneta.lalova

2012. június 22.

Annyira ki akartam próbálni. Megvettem a 75ml kiszerelést amit most az 50 ml áráért adnak . Nekem nagyon bejött. Az éjszakai krémem alá kentem. Reggelre mintha feltöltötte volna a mimikai ráncokat. És a legjobb az volt, hogy kaptam hozzá 5 ml ANR mintát és sok sok mást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

Dinart

2012. május 27.

Vásároltam az EL-ben sminkcuccot, és ajándékba kaptam .
Már az első használat után meglepve tapasztaltam, hogy a nevetőráncom legalább felére feltöltődött, nem hittem a szememnek.
Drága nagyon, de beruházok rá, mert annyi dicséretet kapok az arcomra, hogy bőven megéri, ..., és jól is érzem magam a botox nélküli botox hatással!
Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 27.

Vásároltam az EL-ben sminkcuccot, és ajándékba kaptam .
Csillagos 5!

Réti_D_smink

2012. február 18.

Imádom az EL termékeit, de mivel a Night repair jobb, ezért nem adhatok sajna maxit neki. De egyébként ez is nagyon-nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

réka

2012. január 13.

Bár nem kifejezetten szem környékére lett kitalálva,de én (mivel egyenlőre csak itt van némi ráncocskám) a szemem alatt ,a járom csontnál használom heti 3-4 alkalommal és csak jót tudok mondani róla.Egy pillanat alatt tökéletesen felszívódik,remekül lehet rá sminkelni is és elég látványos a hatása.Azért nem csodaszer,de 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 13.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Fish (Pisces) Collagen, Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen, Glycine Soja (Soybean) Protein, Glycerin, Sodium PCA, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, PEG-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Pantethine, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagének (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Hidrolizált (kémiai eljárással kisebb egységekre bontott) halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagén (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Squalane eo 1 0

L-carnitine. Paula Begoun szerint állatkísérletek arra utalnak, hogy szájon át bevéve antioxidáns tulajdonsága van az összetevőnek, azt azonban nem igazán tudni, a bőrön alkalmazva milyen előnye van. Talán antioxidáns, a CosIng minden esetre bőrjavító összetevőnek sorolja be.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Teljes nevén beta-Nicotinamide adenine dinucleotide disodium salt, mely egy vízben oldódó bőrpuhító (emollient), és bőrjavító anyag a CosIng besorolása szerint.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.