Medipharma Cosmetics

Ár:   6899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2019. február 14.

Lelőhely:   patikák

A MASCARA med XL-Volumen szempillaspirál ápolja és táplálja a szempillákat, valamint elősegíti a szempillák növekedését. A speciális XL-Volumen formula segítségével a szempillák dúsabbnak hatnak. Rendszeres alkalmazás során a festetlen szempillák színe is egyre sötétebbé válik.

HiddenBeauty

2019. december 23.

Sajnos csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Bár nálam nem maszatolódott el, és valóban szépen elválasztja a pillákat, a célnak nem felel meg, semennyire sem lettek a pilláim dúsabbak, vagy hosszabbak :( ugyanez a szempillanövesztő szérumjára is igaz. Nem ajánlom. Alternatívaként a figyelmetekbe ajánlanám a ricinus olajat. 600 Ft a patikában, esténként lefekvés előtt kendd be vele a pilláidat. Én most tesztelem, unokatesóm rendszeresen megcsinálja kúraszerűen fél évente 1-2 hónapig, és neki nagyon bevált, sűrű, erős pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

stylo

2018. december 19.

Fel eve hasznalom. A szempillam nem lett se hosszabb se dusabb. Jo a kefeje, szépen kulon valasztva fedi be a pillakat. Ha belegondolok, jo nagy hulyeseg. :-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

bernadettu

2018. november 25.

Beauty fesztiválon volt szerencsém kipróbálni, így hosszabb távű hatásáról nem tudok beszámolni.
Nagyon szép dús pillákat csinál, de én is tapasztaltam, hogy borzasztó könnyen kenődik.
Plusz pont, hogy a szememet nem irritálta.
Egyelőre nem tervezem a beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Plusz pont, hogy a szememet nem irritálta.
Egyelőre nem tervezem a beszerzését.

PETRA820718

2018. november 6.

Pénkidobás méghozzá nem is kevés!
Rendszeres használat ellenére sem látszik pozitív változás, negatív viszont igen ha felkenem.Rettenetesen kenődik, maszatolódik.
A legolcsóbb szempillaspirál is többet tud, ez akkor sem szép ha frissen felkentem, nem is látszik csak az elkenődés.😠
Nagyon befürödtem a szempilla szérumjukkal is, szégyen ez is patikában ennyiért árult terméknek.Az árából akár 3darab jó szempillaspirál is kitelt volna.Dühítö.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Pénkidobás méghozzá nem is kevés!

Viwi0524

2018. augusztus 31.

Műszempilla után vagyok, úgyh kerestem egy olyan spiralt ami olyan minden az egyben 😁 kicsit csalódott vagyok mert nagyon könnyen maszatolódik, reggel 8-12 ig ha nem figyelek akkor ugy nezek ki mint aki 3 napja nem aludt😀😀 a keféje egyébként nagyon jó, a növesztő/erősitő hatásárol meg nem.tudok nyilatkozni, kb 1 hete használom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1, Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2