Plantur 39

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A Plantur 39 hajszínező kondicionáló fokozza a sampon színélénkítő hatását. Elfedheti az ősz hajszálakat és a világosabb hajtöveket - a hajszín a kondicionáló használatakor minden alkalommal élénkebbé válhat. A haj fényesebb, selymesebb és könnyebben fésülhető lesz.

cyrrusz

2019. október 19.

Semmi, -más kondícionálóknál pozitívabb- hatását nem észleltem, viszont iszonyú drága! Még anno egy kuponakció keretében "tankoltam fel" belőle, de újra biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

googles

2019. szeptember 8.

Most jott el az ideje, hogy velemenyem lehet errol a barna balzsamrol. Valoban hatasos es jo!
Mire jo? Nem hajfestek. De ha van par osz hajszalad, vagy a festes mar sok hete volt, ez a balzsam nagyon szepen frissiti, szint is ad es szeppe teszi a hajat.

5 percig hagytam most hatni (mar regota hasznaltam a balzsamot, de eddig 2 perceket hagytam, hat eg es fold!). Most eloszor elismerem, hogy amit iger, arra tokeletes ez a balzsam. Ahogy kopik majd a festes, megint be fogom vetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

kovacsrekaa

2019. május 13.

Úgy látom ennél a terméknél én leszek a jó zsaru.
Szerintem ez egy ötletes és jó termék. Senki ne várja hogy ezzel fog hajat festeni, maximum színezni. Alapból sötétbarna hajam van amit festettem, már van benne némi ősz hajszál is, illetve elég csúnyán fakult is a festés. Mivel én használtam már a samponját, így tisztában vagyok azzal hogy bizony ehhez kell egy elég erős balzsam vagy hajpakolás, mert szárít mint minden gyógynövényes hajnövesztő termék. Hajmosás után kentem fel a hajamra, rajta hagytam 3 percig, majd lemostam és keratinos balzsamot majd keratinos hajpakolást kapott. A hajam szép, fényes, a hajtőnél is látszik hogy bizony befogta. Nem fogta össze sem a kezem, sem a mosdót. Az illata kellemes. Nekem ennél nem kell több. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Úgy látom ennél a terméknél én leszek a jó zsaru.

Krikike

2019. május 11.

A samponnal együtt használtam-mivel az kuka lett, most már csak ezt :) Ezzel nincs semmi bajom, szép fényes puha lesz tőle a hajam (nem színez). A kupakját utálom! Egy szalonban a hajmosó fölött jó, de otthon? Felesleges szerintem ez a hajtővezető, csak bénázik az ember egy kézzel mikor kinyomta a balzsamot hogy vissza zárja. Viszont ennyi pénzért egyáltalán nem éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Lilly83

2019. április 30.

Samponjával együtt használtam. Egy pénzkidobás volt mind a kettő. Zsíros és korpás lett tőle a hajam. Emellett gubancos is, a kifésüléshez egy másik balzsamot is használnom kellett. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Vikkancs293

2019. április 24.

Ide is beírom amit a samponjához: Huszas éveimben járok, tipikus semmilyen világosabb barna hajam van, fakó ronda, vékonyszálú. Nem merem festetni mert így is hullik és ritkul, gyenge törött, ezért nagyon örültem ennek a samponnak mert nagyon szerettem volna mélyebb sötétebb barnána festeni, csak hát nem lehet, és gondoltam kettő az egyben, még a hajhullást is csökkenti... Nem hogy sötétebb nem lett, de még csak valami fényt vagy más árnyalatot sem adott neki. Konkrétan semmit nem ér, pedig hetek óta használom, és a kondícionálóját is megvettem hátha úgy hatásosabb, de a kettő együtt sem ér semmit, és egy vagyont kidobtam rájuk.....és még azt is a számlájukra írom hogy a hajam lapos lett tőlük, és sokkal roszabb az állaga mint előtte volt, szóval borzalom, nem ajánlom senkinek, azon kívül hogy rontott az amúgyis sz@r hajam állapotán mást nem csinált....ha az én hajam nem fogta be, akkor hogy fogna be egy világos ősz hajat..? Pénzkidobás, átverés...a maradékot szerintem ki is dobom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Zinc PCA
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0