Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Koczán Judit, Módosítva: 2011. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyengéd arckrém nappalra és éjszakára 100%-osan organikus aloe vera- és árnikakivonattal. Védi, nyugtatja, puhává és hidratálttá teszi a bőrt, helyreállítja az egyensúlyát és fokozza komfortérzetét. Minden bőrtípusra, különösen érzékeny bőrre. 75  ml

tothbernadett

2016. január 19.

Szeretem ezt az arckrémet. Kombinált bőrömön könnyen felszívódik, hidratál, és nem utolsó sorban nem tömíti el a pórusaimat. Kár, hogy az összetevők listája mégsem annyira természetes, mint ahogyan az elnevezéséből gondoltam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Tinuska

2014. április 21.

legjobb! imádom!!! hidratál, szép lesz tőle a bőröm stb... nem is lesz zsíros, nem is lesz száraz!! és az illata!! mennyei !!! :D hihii

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

stellaellwood

2014. február 3.

Kedvenc arckrémem. Zsíros/pattanásos a bőröm ami könnyen ki is szárad ha sok kencét kenek rá de ez a pattanások ellen és a szárazság ellen is nagyon jó. A negatívum talán az hogy nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

gini88

2013. augusztus 5.

Pár napja kezdtem el használni, de csak éjszakára, mert nyáron napközben nem bírom elviselni a krémet. Nagyon fincsi, tiszta illata van és kellemes érzés a bőrömnek. Észrevettem az arcomon kis fekete dögöket, remélem nem ez a krém okozza. Még tesztelem :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. február 26.

Nem tudtam használni. Kellemetlen érzés volt, pattanásos lettem tőle és büdösnek éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. február 26.

kozlokova73

2013. február 25.

bele szerettem az illataba,annyira tiszta illata van,es mikor felkentem is olyan lagy,de nekem valahogy estere mindig zsiros lett aborom,pedig nem tettem sokat. egy par patti is megjelent,de szeretem es kezkremnek elhasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 25.

keszty

2013. január 29.

Nekem nagyon bevált ez az arckrém. Télen nagyon száraz az arcbőrőm, ez nagyon jól hidratálja és az illatát is nagyon szeretem, illetve az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

nikus23

2013. január 7.

Tobbet vartam tole, nem rossz de olyan jo se, de az illata nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

Tobbet vartam tole, nem rossz de olyan jo se, de az illata nagyon jo.

fruzsina.viszkok

2012. július 5.

Sok jót hallottam róla, ezért sokat vártam tőle. Könnyen felszínódik, jó az állaga, de borzasztóan zsírósít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

vavyana

2012. február 4.

Jó az állaga, könnyen felszívódik. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Jó az állaga, könnyen felszívódik. Nekem bevált. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.