RIVAL loves me

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2016. július 7.

Lelőhely:   Rossmann

Optimális ápolást biztosít minden napra és matt, természetesen szép arcszínt ad.

Nyolc az egyben: hidratál; mattít; egyenletes arcszínt ad; friss kisugárzás; egyenetlenségek elrejtése; hagyja a bőrt lélegezni; selymes, bársonyos érzet; SPF 15.

csemegeuborka

2017. április 5.

Borzalmas.. Legszívesebben még -1 csillagot sem adnék rá. Ha előtte krémeztem be az arcom és még nem szívta be rendesen a bőröm akkor lemorzsalékozik róla az alapozó mint a radír maradvány.. Még ha be is szívta, vagy nem krémeztem előtte, foltos marad, lehetetlen szépen eldolgozni. Egy óra múlva meg teljesen el is tűnik. Estére még a sminklemosó pamacson sem látszik meg semmi.. A narancssárga színéről nem is beszélve. Igaz, hogy 269 forintért vettem egy leárazáson, de kellett valami a hétköznapokra is, amikor sajnálom a drágább Rimmel-t használni. Még azt a pénzt sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Kacsa

2016. december 26.

Ez sem volt egy csodaszer. Nagyon világos bőröm van, a legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg. Nos ez az árnylat eléggé narancssárga, és sötét is. A fedése egy BB krémhez képest is elég gyenge, az állaga sem az igazi. Felvinni és rendesen eldolgozni nem tudom egyáltalán lehetséges-e. Nem lettünk barátok, szemetesben landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Kozmakrisztina

2016. július 5.

Fura. Olcsó, de nem valami jó. Legvilágosabb szín is sötét és narancssárgás. Betudtam a fényeknek az üzletben, de itthon sem jobb. Nekem fedni fed, viszont kellemetlen érzés, mintha maszk lenne rajtam állandóan. A Rdel young fresh & matt alapozómmal keverve tudom csak használni, mert az túl híg és túl világos is. Kettő ér egyet.
Nem veszem újra ezt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

Nem veszem újra ezt sem.

itsEffy

2016. június 21.

Természetes arcszín? Maximum ha egy narancs lennék, de így katasztrófa. Mostanában elég nagy harcokat vívok egy könnyed BB krémért, ami nem fed, inkább csak egységesít, de még nem sikerült megtalálnom az igazit. Már a boltban is elég sárgásnak tűnt, kicsit vártam is, hogy mennyire színeződik el a kezemen és úgy egész tűrhetőnek tűnt, meg aztán a polc le is volt fosztva, ez volt az utolsó darab, gondoltam annyira szar nem lehet. Főleg, hogy többségében jó vélemények vannak itt az Rdel termékekről. Ezt is kétféleképpen próbáltam ki; kézzel és ecsettel. A kezes megoldás szintén nem vált be, összecsomósodott és beleült a pórusokba. Viszont ha ecsettel dolgozom el, annyira nem borzalmas, bár az összkép még így is maszkszerű, egyáltalán nem természetes, könnyed. A pórusokba szintén beleül, csíkoz is, ezért egy szivaccsal, ütögetőmódszerrel rásegítettem, és így minimálisan egységesít, de képtelenség eltekinteni ettől a narancssárga színtől. Az is igaz, hogy gyorsan kéne dolgozni, mert hamar összegyűl egy helyen és kukacos lesz. Ezeknél a termékeknél még az is jobb, ha natúrba hagyom a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

pniki93

2016. május 25.

Gyorsan vettem őt vészhelyzetben...akciós volt, 300 forint. Mondom annyira rossz nem lehet. De...Tudom, hogy bb krémről van szó, de azért minimális fedése lehetne, főleg hogy ez egy sűrűbb krém. Az illata pedig nagyon erős (citrusos, szóval finom, de arcon nekem nagyon zavaró), több óra után is érzem. Néhány hét után újra elővettem és a 1:1 arányban kevertem össze a hidratáló krémemmel, úgy már szerettem. Elhasználom, mert így tudom használni, de a Garnierem után szívesebben nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

kittaa

2016. április 13.

Szörnyű, majdnem elsírtam magam amikor felkentem... ragadós és egyáltalán nem olyan az állaga mint egy bb krémnek lennie kell. A színe se jó, a világos árnyalatot vettem belőle és szinte narancssárga... bár nem vártam tőle sokat az ára miatt se, de így is hatalmasat csalódtam! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

beszterka

2016. április 7.

Nem vált be sajna:( nagyon sötét és narancssárgás nekem, nem is fed jól, szerintem felesleges megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

fokid1

2015. október 23.

Ennél undorítóbb dolgot még sosem kentem az arcomra...az ára elcsábított, azóta is sajnálom rá azt a pénzt. Egyszer használtam utána ment a kukába. Amikor felkentem azon kívül, hogy az állagát nem találtam a legjobbnak nem tűnt fel semmi, de utána nem is tudom, hogy hogyan lehetséges egyáltalán, de egyszerre szárította ki, lett zsíros a bőröm és még ki is pattogtam tőle...szóval ezután az "élmény" után egy hétig kellett kényeztetnem a bőröm, hogy rendbe jöjjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

biankacohen

2015. szeptember 27.

Nagyon csomós és még a legvilágosabb színe is nagyon sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Nagyon csomós és még a legvilágosabb színe is nagyon sötét.

Viks

2015. augusztus 18.

Úgy szeretném szeretni....
Az illata nagyon tetszik, az ára úgy szintén, elsőre az állagát is jónak ítéltem. De egyet kell értenem azokkal, akik szerint sietni kell a felvitellel...Iszonyú gyorsan beszívódik, vagy nem is tudom, mit csinál, de kb. csak pillanatok vannak az eldolgozásra, különben máris kukacosodni kezd...A fedése nekem megfelel, az árnyalat is rendben van, viszont muszáj púdert is raknom az arcomra, annyira fényes a felvitel után...
Szóval nem tudom hova tenni, biztos, hogy elhasználom, de azt hiszem, legközelebb másik BB krémet keresek majd...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Úgy szeretném szeretni....

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0